DP
Pociągi/linie

Wybór

R 2980

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Poljcane   04:41 R 2980
Slovenska Bistrica 04:47 04:48  
Pragersko 04:54 04:55  
Race 05:00 05:01  
Orehova vas 05:03 05:03  
Hoce 05:05 05:06  
Maribor Tezno 05:09 05:09  
Maribor 05:13    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxxx xxxxxx x xxxx
Sty   xxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxx
Lut xx xxxx xxxxxxx xxxxxx xxxx  
Mar xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Kwi xxxxxx xxxxxx xxxxxx  xxxx  xx 
Maj   xxxxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxx
Cze x xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxx 
Lip xxxxxx xxxxxx xxxxxx        
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.