DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 19652 R61 14.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Ostrołęka   04:06 KM 19652 R61
Gierwaty 04:13 04:13  
Goworowo 04:21 04:21  
Pasieki 04:28 04:29  
Prabuty Góry 04:34 04:34  
Przetycz 04:38 04:39  
Zygmuntowo Mazowieckie 04:45 04:45  
Dalekie 04:52 04:52  
Leszczydół 04:57 04:58  
Wyszków 05:04 05:04  
Rybienko 05:07 05:08  
Lucynów 05:11 05:12  
Mostówka 05:16 05:16  
Grzegorzewo 05:20 05:20  
Jarzębia Łąka 05:23 05:24  
Tłuszcz 05:27    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.