DP
Pociągi/linie

Wybór

IC 1321 REYMONT

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łódź Fabryczna   05:59 IC 1321 REYMONT
Łódź Widzew 06:05 06:07  
Piotrków Trybunalski 06:39 06:40  
Gorzkowice 06:54 06:55  
Radomsko 07:08 07:09  
Częstochowa 07:33 07:37  
Koniecpol 08:12 08:14  
Miechów 08:47 08:48  
Kraków Główny 09:15    
Dni kursowania:
kursuje 24. Gru 2018 do 9. Mar 2019 Pn - So; oprócz 25., 26. Gru 2018
Dalsze informacje:
PKP Intercity
pociąg z jednostek elektrycznych
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
wagon gastronomiczny
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
rezerwacja miejsc
klimatyzacja
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
przewóz przesyłek konduktorskich
Wifi
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.