DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80320

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stargard   16:47 R 80320
Witkowo Pyrzyckie 16:52 16:52  
Strzebielewo Pyrzyckie 16:55 16:55  
Kolin 16:57 16:58  
Morzyca 17:01 17:01  
Dolice 17:05 17:05  
Ziemomyśl 17:10 17:10  
Choszczno 17:16    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    xxxxx| xxxxx  x| xx |x
Sty  xxx|    |    |    |    |    | 
Mar     |    |xxxxx  xxxxx  xxxxx| 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxxx|  xxxx  xx 
Maj  x  |xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx
Cze   xxxxx  xxxxx| xxx|x  xxxxx | 
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx| xxx|x  xxxxx |xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  x 
Paź xxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxx
Lis    xxxxx | xxxx  xxxxx  xxxxx| 
Gru  xxxxx  xxxxx |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.