DP
Pociągi/linie

Wybór

R 50573 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Bydgoszcz Główna   22:37 R 50573  
Rynkowo Wiadukt 22:40 22:40   I/1
Maksymilianowo 22:45 22:45    
Kotomierz 22:51 22:52    
Pruszcz Pomorski 22:57 22:57    
Parlin 23:02 23:02    
Terespol Pomorski 23:08 23:09    
Laskowice Pomorskie 23:18     I/4
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 10.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.