DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99366

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Otwock   21:14 SKW99366
Świder 21:17 21:17  
Józefów 21:19 21:20  
Michalin 21:22 21:22  
Warszawa Falenica 21:24 21:25  
Warszawa Miedzeszyn 21:27 21:27  
Warszawa Radość 21:29 21:30  
Warszawa Międzylesie 21:32 21:33  
Warszawa Anin 21:34 21:35  
Warszawa Wawer 21:37 21:37  
Warszawa Gocławek 21:39 21:40  
Warszawa Olszynka Grochowska 21:42 21:43  
Warszawa Wschodnia 21:47 21:48  
Warszawa Stadion 21:50 21:51  
Warszawa Powiśle 21:53 21:53  
Warszawa Śródmieście PKP 21:56 21:57  
Warszawa Ochota 21:59 22:00  
Warszawa Zachodnia 22:03    
Dni kursowania:
kursuje 2. do 23. Wrz 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.