DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK75100

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Zielona Góra   17:51 TLK75100
Sulechów 18:11 18:12  
Babimost 18:24 18:25  
Zbąszynek 18:33 18:34  
Zbąszyń 18:40 18:41  
Nowy Tomyśl 18:51 19:03  
Opalenica 19:14 19:16  
Poznań Główny 19:40 19:54  
Gniezno 20:23 20:24  
Mogilno 20:41 20:43  
Inowrocław 21:01 21:02  
Bydgoszcz Główna 21:35    
Dni kursowania:
kursuje 11. Mar do 9. Cze 2018; oprócz 20., 22. Mar 2018, 1. Cze 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
tylko 2 kl.
sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.09.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.