DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK51151

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łeba   14:33 TLK51151
Lębork 15:27 15:52  
Wejherowo 16:30 16:31  
Rumia 16:43 16:49  
Gdynia Główna 16:58 17:12  
Sopot 17:20 17:21  
Gdańsk Oliwa 17:25 17:26  
Gdańsk Wrzeszcz 17:30 17:31  
Gdańsk Główny 17:36 17:38  
Tczew 17:57 17:58  
Malbork 18:24 18:26  
Prabuty 18:49 18:50  
Susz 18:58 18:59  
Iława Główna 19:14 19:18  
Działdowo 19:54 19:55  
Mława 20:07 20:08  
Ciechanów 20:27 20:28  
Modlin 21:15 21:16  
Nowy Dwór Mazowiecki 21:20 21:21  
Legionowo 21:32 21:33  
Warszawa Wschodnia 21:48 21:49  
Warszawa Centralna 21:55 22:00  
Warszawa Zachodnia 22:04    
Dni kursowania:
kursuje 2. Wrz 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przewóz przesyłek konduktorskich (Łeba --> Warszawa Centralna)
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.