DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 Kierunek: Rödermark-Ober Roden

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Frankfurt(Main)Hbf   19:22 S 1
Frankfurt(Main)Süd 19:27 19:27  
Offenbach(Main)Hbf 19:31 19:33  
Offenbach(Main)Ost 19:36 19:38  
Offenbach-Bieber 19:40 19:40  
Offenbach-Waldhof 19:42 19:43  
Obertshausen(Kr Of) 19:45 19:45  
Rodgau-Weiskirchen 19:48 19:48  
Rodgau-Hainhausen 19:50 19:50  
Rodgau-Jügesheim 19:52 19:52  
Rodgau-Dudenhofen 19:54 19:55  
Rodgau-Nieder Roden 19:56 19:57  
Rodgau-Rollwald 19:59 20:00  
Rödermark-Ober Roden 20:03    
Dni kursowania:
kursuje 26. Mar do 8. Kwi 2018, 10. do 13. Maj 2018, 31. Maj do 3. Cze 2018, 23. Cze do 5. Sie 2018
Dalsze informacje:
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.