DP
Pociągi/linie

Wybór

KS 40808

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gliwice   09:33 KS 40808
Zabrze 09:41 09:42  
Ruda Śląska 09:47 09:47  
Ruda Chebzie 09:50 09:50  
Świętochłowice 09:53 09:54  
Chorzów Batory 09:56 09:57  
Katowice Załęże 10:00 10:01  
Katowice 10:04    
Dni kursowania:
kursuje 16. Mar 2018, 26. Kwi 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Śląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 14.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.