DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 15067 14.03.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gießen   04:14 RB 15067
Großen Linden 04:18 04:19  
Lang Göns 04:21 04:22  
Kirch Göns 04:24 04:25  
Butzbach 04:28 04:29  
Ostheim(b Butzbach) 04:31 04:32  
Bad Nauheim 04:37 04:38  
Friedberg(Hess) 04:42 04:45  
Assenheim(Oberhess) 04:49 04:51  
Nidderau 04:57 04:58  
Ostheim(Kr Hanau) 05:00 05:00  
Bruchköbel 05:03 05:04  
Hanau Nord 05:07 05:08  
Hanau Hbf 05:14    
Dalsze informacje:
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.06.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.