DP
Pociągi/linie

Wybór

R 60822 13.10.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Nysa   06:01 R 60822 BUS/
Kubice 06:16 06:17   BUS/
Mańkowice 06:24 06:25   BUS/
Jasienica Dolna 06:33 06:34   BUS/
Budziszowice 06:39 06:39    
Łambinowice 06:44 06:44   II/3
Sowin 06:49 06:49   I/1
Tułowice Niemodlińskie 06:58 06:58   I/1
Szydłów 07:06 07:07   II/1
Komprachcice 07:18 07:19   I/1
Chmielowice 07:23 07:24   I/1
Opole Zachodnie 07:28 07:29   II/2
Opole Główne 07:32     II/4
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.12.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.