DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99312

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Warszawa Międzylesie   07:55 SKW99312
Warszawa Anin 07:57 07:57  
Warszawa Wawer 07:59 08:00  
Warszawa Gocławek 08:02 08:02  
Warszawa Olszynka Grochowska 08:05 08:05  
Warszawa Wschodnia 08:09 08:11  
Warszawa Stadion 08:13 08:13  
Warszawa Powiśle 08:15 08:16  
Warszawa Śródmieście PKP 08:18 08:20  
Warszawa Ochota 08:21 08:22  
Warszawa Zachodnia 08:25 08:26  
Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 08:30 08:30  
Warszawa Rakowiec 08:32 08:33  
Warszawa Żwirki i Wigury 08:34 08:35  
Warszawa Służewiec 08:37    
Dni kursowania:
kursuje 26. Mar do 13. Kwi 2018 Pn - Pt; oprócz 2. Kwi 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.