DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59810

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   06:55 SKM59810
Lębork Mosty 06:58 06:58  
Godętowo 07:03 07:03  
Bożepole Wielkie 07:08 07:09  
Strzebielino Morskie 07:12 07:13  
Luzino 07:17 07:25  
Gościcino Wejherowskie 07:30 07:31  
Wejherowo 07:36 07:41  
Wejherowo-Nanice 07:43 07:43  
Wejherowo Śmiechowo 07:45 07:45  
Reda Pieleszewo 07:48 07:48  
Reda 07:51 07:52  
Rumia 07:56 07:57  
Rumia Janowo 07:59 08:00  
Gdynia Cisowa 08:04 08:04  
Gdynia Chylonia 08:06 08:07  
Gdynia Leszczynki 08:08 08:09  
Gdynia Grabówek 08:10 08:11  
Gdynia Stocznia 08:13 08:14  
Gdynia Główna 08:16 08:17  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 08:18 08:19  
Gdynia Redłowo 08:21 08:22  
Gdynia Orłowo 08:24 08:24  
Sopot Kamienny Potok 08:27 08:27  
Sopot 08:30 08:31  
Sopot Wyścigi 08:32 08:33  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 08:34 08:35  
Gdańsk Oliwa SKM 08:36 08:37  
Gdańsk Przymorze 08:39 08:39  
Gdańsk Zaspa 08:41 08:42  
Gdańsk Wrzeszcz 08:43 08:45  
Gdańsk Politechnika 08:47 08:47  
Gdańsk Stocznia 08:49 08:49  
Gdańsk Główny 08:52 08:53  
Gdańsk Śródmieście 08:55    
Dni kursowania:
kursuje 3. Wrz do 19. Paź 2018 Pn - Pt
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.10.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.