DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59788

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wejherowo   18:26 SKM59788
Wejherowo-Nanice 18:28 18:28  
Wejherowo Śmiechowo 18:30 18:30  
Reda Pieleszewo 18:33 18:33  
Reda 18:36 18:36  
Rumia 18:40 18:41  
Rumia Janowo 18:43 18:43  
Gdynia Cisowa 18:47 18:47  
Gdynia Chylonia 18:49 18:49  
Gdynia Leszczynki 18:51 18:51  
Gdynia Grabówek 18:53 18:53  
Gdynia Stocznia 18:56 18:56  
Gdynia Główna 18:58 18:59  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 19:00 19:01  
Gdynia Redłowo 19:03 19:03  
Gdynia Orłowo 19:05 19:06  
Sopot Kamienny Potok 19:09 19:09  
Sopot 19:11 19:12  
Sopot Wyścigi 19:13 19:14  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 19:15 19:15  
Gdańsk Oliwa SKM 19:17 19:18  
Gdańsk Przymorze 19:19 19:19  
Gdańsk Zaspa 19:22 19:22  
Gdańsk Wrzeszcz 19:24 19:25  
Gdańsk Politechnika 19:27 19:27  
Gdańsk Stocznia 19:29 19:29  
Gdańsk Główny 19:32 19:33  
Gdańsk Śródmieście 19:35    
Dni kursowania:
kursuje 21. Paź do 25. Lis 2018 So, Nd; oprócz 3. do 11. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.