DP
Pociągi/linie

Wybór

S 6 14.02.18 Kierunek: Köln-Nippes

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Kettwig   00:03  
Kettwig Stausee 00:05 00:06  
Hösel 00:09 00:10  
Ratingen Ost 00:14 00:14  
Düsseldorf-Rath 00:18 00:19  
Düsseldorf-Rath Mitte 00:21 00:21 S 6
Düsseldorf-Derendorf 00:24 00:24  
Düsseldorf-Zoo 00:26 00:26  
Düsseldorf Wehrhahn 00:28 00:29  
Düsseldorf Hbf 00:30 00:32  
Düsseldorf Volksgarten 00:34 00:34  
Düsseldorf-Oberbilk 00:36 00:36  
Düsseldorf-Eller Süd 00:39 00:39  
Düsseldorf-Reisholz 00:41 00:42  
Düsseldorf-Benrath 00:44 00:45  
Düsseldorf-Garath 00:47 00:48  
Düsseldorf-Hellerhof 00:49 00:50  
Langenfeld(Rhld)-Berghausen 00:52 00:52  
Langenfeld(Rhld) 00:54 00:55  
Leverkusen-Rheindorf 00:58 00:59  
Leverkusen-Küppersteg 01:01 01:02  
Leverkusen Mitte 01:03 01:04  
Leverkusen Chempark 01:06 01:07  
Köln-Stammheim 01:09 01:09  
Köln-Mülheim 01:13 01:15  
Köln-Buchforst 01:16 01:17  
Köln Messe/Deutz Gl. 9-10 01:20 01:21  
Köln Hbf 01:23 01:24  
Köln Hansaring 01:25 01:26  
Köln-Nippes 01:28    
Dalsze informacje:
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw. ( --> Köln-Nippes)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona ( --> Köln-Nippes)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.05.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.