DP
Pociągi/linie

Wybór

R 76533 15.11.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Ostrów Wielkopolski   14:40 R 76533 II/6
Topola-Osiedle 14:45 14:45   I/1
Tarchały Wielkie 14:49 14:50   I/1
Odolanów 14:53 14:53   I/1
Garki 14:57 14:57   I/1
Granowiec 15:00 15:01   I/1
Sośnie Ostrowskie 15:05 15:11   II/2
Pawłów Wielkopolski 15:16 15:16   I/1
Międzybórz Sycowski 15:20 15:20   I/1
Bukowina Sycowska 15:25 15:25   I/1
Twardogóra Sycowska 15:32 15:33   I/1
Grabowno Wielkie 15:39 15:39 R 76532 I/2
Dobroszyce 15:46 15:47   I/2
Dąbrowa Oleśnicka 15:51 15:51   I/2
Oleśnica Rataje 15:54 15:54   I/1
Oleśnica 15:58 16:10 R 76533 II/5
Borowa Oleśnicka 16:17 16:18   I/1
Długołęka 16:23 16:24   I/1
Wrocław Psie Pole 16:29 16:30   II/1
Wrocław Sołtysowice 16:33 16:33   I/1
Wrocław Nadodrze 16:38 16:39   II/1
Wrocław Mikołajów 16:43 16:44 R 76532 II/2
Wrocław Główny 16:49      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.11.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.