DP
Pociągi/linie

Wybór

KS 94130 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Cieszyn   07:50 KS 94130
Cieszyn Marklowice 07:58 07:59  
Pogwizdów 08:03 08:04  
Kaczyce 08:11 08:11  
Kończyce 08:16 08:16  
Zebrzydowice 08:21 08:28  
Pruchna 08:34 08:35  
Drogomyśl 08:39 08:40  
Chybie 08:43 08:43  
Zabrzeg 08:50 08:50  
Goczałkowice 08:58 08:58  
Pszczyna 09:01 09:02  
Tychy 09:14 09:15  
Katowice Piotrowice 09:22 09:22  
Katowice Ligota 09:26 09:26  
Katowice 09:35    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Koleje Śląskie

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 11.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.