DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80425

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Krzyż   08:33 R 80425
Stare Bielice 08:38 08:39  
Nowe Drezdenko 08:44 08:46  
Stare Kurowo 08:54 08:56  
Strzelce Krajeńskie Wschód 09:01 09:03  
Sarbiewo 09:07 09:07  
Górki Noteckie 09:12 09:14  
Santok 09:20 09:25 BUS80425
Gorzów Wielkopolski 09:45 09:51 R 80425
Gorzów Wielkopolski Wieprzyce 09:58 09:58  
Łupowo 10:02 10:03  
Bogdaniec 10:06 10:07  
Nowiny Wielkie 10:12 10:12  
Witnica 10:19 10:19  
Kamień Mały 10:26 10:27  
Dąbroszyn 10:32 10:32  
Kostrzyn 10:39    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Paź     |    |    |    |x   | xx | 
Lis x xx|    xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Gru xxxxxxxx |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
połączenie autobusowe (Santok --> Kostrzyn)
przystanek autobusowy poza stacją (Santok --> Santok)
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Krzyż --> Santok)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Gorzów Wielkopolski --> Kostrzyn)
Przewóz rowerów niemożliwy (Santok --> Gorzów Wielkopolski)
klimatyzacja (Krzyż --> Santok)
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich (Krzyż --> Santok)
Przewozy Regionalne
autobus szynowy (Krzyż --> Santok)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.