DP
Pociągi/linie

Wybór

R 90226

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bydgoszcz Główna   14:33 R 90226
Bydgoszcz Leśna 14:38 14:38  
Bydgoszcz Bielawy 14:40 14:41  
Bydgoszcz Wschód 14:43 14:44  
Bydgoszcz Łęgnowo 14:47 14:47  
Solec Kujawski 14:54 14:55  
Przyłubie 15:00 15:00  
Cierpice Kąkol 15:07 15:08  
Toruń Kluczyki 15:14 15:15  
Toruń Główny 15:19 15:21 R 90227
Toruń Miasto 15:24 15:24  
Toruń Wschodni 15:27 15:28  
Papowo Toruńskie 15:33 15:33  
Turzno 15:37 15:38  
Kamionki Jezioro 15:41 15:42  
Rychnowo Wielkie 15:44 15:45  
Kowalewo Pomorskie 15:49 15:49  
Zieleń 15:54 15:55  
Wąbrzeźno 16:00 16:00  
Książki 16:07 16:07  
Jabłonowo Pomorskie 16:15 16:25  
Ostrowite koło Jabłonowa 16:31 16:31  
Lipinki 16:35 16:36  
Biskupiec Pomorski 16:40 16:41  
Jamielnik 16:47 16:48  
Iława Główna 16:55 16:58  
Rudzienice Suskie 17:04 17:05  
Pikus 17:09 17:09  
Samborowo 17:14 17:15  
Ostróda 17:22 17:23  
Lubajny 17:27 17:28  
Stare Jabłonki 17:32 17:33  
Biesal 17:40 17:40  
Unieszewo 17:46 17:46  
Naterki 17:51 17:51  
Olsztyn Zachodni 17:57 17:57  
Olsztyn Główny 18:01    
Dni kursowania:
kursuje 10. Cze do 12. Lis 2018; oprócz 1. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.11.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.