DP
Pociągi/linie

Wybór

L 11332 14.02.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łódź Kaliska   06:29 L 11332
Łódź Żabieniec 06:33 06:33  
Łódź Radogoszcz Zach 06:36 06:36  
Zgierz 06:40 06:40  
Zgierz Jaracza 06:43 06:44  
Zgierz Północ 06:47 06:47  
Zgierz Kontrewers 06:51 06:58  
Grotniki 07:01 07:02  
Chociszew 07:08 07:08  
Ozorków Nowe Miasto 07:12 07:13  
Ozorków 07:15 07:15  
Sierpów 07:21 07:22  
Łęczyca 07:26 07:27  
Gawrony 07:34 07:35  
Witonia 07:41 07:41  
Kutno 07:52    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Łódzka Kolej Aglomeracyjna
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a
bezpłatne Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.08.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.