DP
Pociągi/linie

Wybór

S 6 14.02.18 Kierunek: Kettwig

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Köln-Nippes   18:52 S 6
Köln Hansaring 18:54 18:55  
Köln Hbf 18:56 18:57  
Köln Messe/Deutz Gl. 9-10 18:59 19:00  
Köln-Buchforst 19:03 19:03  
Köln-Mülheim 19:06 19:07  
Köln-Stammheim 19:10 19:11  
Leverkusen Chempark 19:13 19:14  
Leverkusen Mitte 19:16 19:17  
Leverkusen-Küppersteg 19:19 19:19  
Leverkusen-Rheindorf 19:22 19:22  
Langenfeld(Rhld) 19:25 19:26  
Langenfeld(Rhld)-Berghausen 19:28 19:29  
Düsseldorf-Hellerhof 19:31 19:31  
Düsseldorf-Garath 19:33 19:33  
Düsseldorf-Benrath 19:36 19:36  
Düsseldorf-Reisholz 19:38 19:39  
Düsseldorf-Eller Süd 19:41 19:42  
Düsseldorf-Oberbilk 19:44 19:44  
Düsseldorf Volksgarten 19:46 19:47  
Düsseldorf Hbf 19:48 20:00  
Düsseldorf Wehrhahn 20:02 20:02  
Düsseldorf-Zoo 20:04 20:04  
Düsseldorf-Derendorf 20:06 20:06  
Düsseldorf-Rath Mitte 20:09 20:09  
Düsseldorf-Rath 20:11 20:11  
Ratingen Ost 20:15 20:16  
Hösel 20:20 20:20  
Kettwig Stausee 20:24 20:24  
Kettwig 20:26    
Dalsze informacje:
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw. (Köln-Nippes --> )
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Köln-Nippes --> )

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.