DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77235

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Żagań   05:06 R 77235
Żary 05:17 05:27 R 77234
Lubanice 05:36 05:37  
Bieniów 05:42 05:42  
Nowogród Osiedle 05:52 05:53  
Nowogród Bobrzański 05:56 05:56  
Bogaczów 06:00 06:00  
Koźla Kożuchowska 06:05 06:06  
Letnica 06:08 06:09  
Buchałów 06:14 06:14  
Zielona Góra 06:26    
Dni kursowania:
kursuje 10. Cze do 1. Wrz 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 28.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.