DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80322

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   21:53 R 80322
Szczecin Port Centralny 21:55 21:56  
Szczecin Zdroje 22:03 22:03  
Szczecin Dąbie 22:07 22:08  
Szczecin Zdunowo 22:12 22:13  
Reptowo 22:17 22:18  
Miedwiecko 22:22 22:22  
Grzędzice Stargardzkie 22:25 22:26  
Stargard 22:31 22:42  
Witkowo Pyrzyckie 22:46 22:46  
Strzebielewo Pyrzyckie 22:49 22:50  
Kolin 22:52 22:52  
Morzyca 22:55 22:56  
Dolice 22:59 23:00  
Ziemomyśl 23:05 23:05  
Choszczno 23:11    
Dni kursowania:
kursuje 11. Sty do 9. Mar 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.