DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 15607 R90 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Warszawa Gdańska   13:25 KM 15607 R90
Warszawa ZOO 13:27 13:27  
Warszawa Praga 13:31 13:31  
Warszawa Toruńska 13:33 13:34  
Warszawa Żerań 13:36 13:37  
Warszawa Płudy 13:39 13:40  
Warszawa Choszczówka 13:42 13:43  
Legionowo 13:47 13:48  
Legionowo Przystanek 13:50 13:50  
Chotomów 13:52 13:53  
Janówek 13:58 13:58  
Nowy Dwór Mazowiecki 14:01 14:01  
Modlin 14:05 14:05  
Pomiechówek 14:08 14:09  
Brody Warszawskie 14:12 14:13  
Studzianki Nowe 14:15 14:16  
Nasielsk 14:19 14:20  
Kątne 14:23 14:23  
Jackowo Dworskie 14:26 14:26  
Świercze 14:29 14:30  
Kałęczyn 14:33 14:33  
Gąsocin 14:36 14:37  
Gołotczyzna 14:40 14:41  
Ciechanów Przemysłowy 14:46 14:47  
Ciechanów 14:51    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.