DP
Pociągi/linie

Wybór

R 64414 19.06.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Opole Główne   12:05 R 64414 II/4
Opole Groszowice 12:09 12:09    
Opole Grotowice 12:13 12:13    
Przywory Opolskie 12:17 12:17    
Górażdże 12:23 12:23    
Gogolin 12:28 12:28    
Jasiona 12:34 12:35    
Zdzieszowice 12:40 12:41    
Raszowa 12:46 12:47   I/2
Kędzierzyn-Koźle 12:55     IV/6
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.08.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.