DP
Pociągi/linie

Wybór

R 88904

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Miastko   14:53 R 88904
Słosinko 15:01 15:02  
Biały Bór 15:10 15:10  
Drzonowo 15:19 15:19  
Gwda Mała 15:26 15:26  
Szczecinek 15:36 15:44  
Czarnobór 15:51 15:51  
Żółtnica 15:54 15:55  
Czarne 16:03 16:04  
Domisław 16:10 16:10  
Bińcze 16:16 16:17  
Biskupnica 16:22 16:22  
Człuchów 16:32 16:33  
Brzeźno Człuchowskie 16:39 16:39  
Chojnice 16:47    
Dni kursowania:
kursuje 21. Paź do 8. Gru 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.