DP
Pociągi/linie

Wybór

R 57321

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Toruń Główny   06:46 R 57321
Toruń Kluczyki 06:50 06:50 R 57320
Suchatówka 07:01 07:01  
Gniewkowo 07:05 07:06  
Wierzchosławice 07:09 07:09  
Więcławice 07:13 07:13  
Inowrocław 07:19 07:24  
Janikowo 07:33 07:33  
Kołodziejewo 07:38 07:39  
Mogilno 07:45 07:45  
Wydartowo 07:51 07:51  
Trzemeszno 07:56 07:57  
Jankowo Dolne 08:02 08:02  
Gniezno 08:08 08:09  
Pierzyska 08:15 08:15  
Fałkowo 08:18 08:19  
Lednogóra 08:22 08:23  
Pobiedziska 08:27 08:27  
Pobiedziska Letnisko 08:30 08:30  
Promno 08:32 08:33  
Biskupice Wielkopolskie 08:35 08:36  
Kobylnica 08:40 08:41  
Ligowiec 08:43 08:44  
Poznań Wschód 08:47 08:48 R 57321
Poznań Garbary 08:50 08:51  
Poznań Główny 08:54    
Dni kursowania:
kursuje 5. do 9. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.10.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.