DP
Pociągi/linie

Wybór

R 75300

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Poznań Główny   05:54 R 75300
Poznań Garbary 05:57 05:58  
Poznań Wschód 06:00 06:01 R 75301
Ligowiec 06:04 06:05  
Kobylnica 06:07 06:08  
Biskupice Wielkopolskie 06:12 06:13  
Promno 06:15 06:16  
Pobiedziska Letnisko 06:18 06:18  
Pobiedziska 06:21 06:21  
Lednogóra 06:25 06:26  
Fałkowo 06:29 06:30  
Pierzyska 06:33 06:33  
Gniezno 06:40 06:41  
Jankowo Dolne 06:46 06:46  
Trzemeszno 06:51 06:52  
Wydartowo 06:57 06:57  
Mogilno 07:02 07:03  
Kołodziejewo 07:08 07:09  
Janikowo 07:13 07:14  
Inowrocław 07:22 07:23  
Więcławice 07:27 07:27  
Wierzchosławice 07:31 07:31  
Gniewkowo 07:34 07:35  
Suchatówka 07:39 07:39  
Toruń Kluczyki 07:48 07:48  
Toruń Główny 07:53    
Dni kursowania:
kursuje 12. Mar do 9. Cze 2018 Pn - So; oprócz 2. Kwi 2018, 1., 3., 31. Maj 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 12.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.