DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 32470

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bonn-Mehlem   17:43 RB 32470
Bonn-Bad Godesberg 17:45 17:46  
Bonn Hbf 17:52 17:53  
Roisdorf 17:57 17:58  
Sechtem 18:01 18:02  
Brühl 18:05 18:06  
Hürth-Kalscheuren 18:10 18:10  
Köln Süd 18:14 18:15  
Köln West 18:17 18:18  
Köln Hbf 18:22 18:25  
Köln Messe/Deutz 18:28 18:29  
Köln-Mülheim 18:32 18:33  
Leverkusen-Schlebusch 18:38 18:39  
Opladen 18:42 18:42  
Leichlingen 18:46 18:46  
Solingen Hbf 18:51 18:52  
Haan 18:55 18:55  
Gruiten 18:58 18:59  
Wuppertal-Vohwinkel 19:02 19:03  
Wuppertal Hbf 19:09 19:10  
Wuppertal-Barmen 19:13 19:14  
Wuppertal-Oberbarmen 19:18    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx  xxxx
Lut xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx  
Mar xxxxxxxxxxxxxxx  xxxxxxxxxxxxxx
Kwi x  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Gru xxxxxxxxxxxxxx            
(Bonn-Mehlem --> Sechtem)
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 15., 16. Gru 2018, 16., 17. Mar 2019, 2., 3. Kwi 2019, 15., 16. Cze 2019 (Sechtem --> Brühl) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 16., 17. Mar 2019, 2., 3. Kwi 2019, 15., 16. Cze 2019 (Brühl --> Köln Hbf) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019 (Köln Hbf --> Wuppertal Hbf) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 8. do 13. Lut 2019 (Wuppertal Hbf --> Wuppertal-Oberbarmen)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
gniazdko dla laptopów
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.