DP
Pociągi/linie

Wybór

R 10675

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łódź Fabryczna   06:26 R 10675
Łódź Niciarniana 06:29 06:29  
Łódź Widzew 06:32 06:33  
Łódź Andrzejów 06:37 06:37  
Bedoń 06:39 06:40  
Justynów 06:43 06:43  
Gałkówek 06:45 06:46  
Żakowice PLD 06:49 06:50  
Koluszki 06:55 07:05  
Słotwiny 07:09 07:09  
Wykno 07:17 07:17  
Zaosie 07:22 07:22  
Skrzynki 07:26 07:26  
Tomaszów Mazowiecki 07:34    
Dni kursowania:
kursuje 11. Mar do 5. Kwi 2019 Pn - Pt
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
autobus szynowy
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.