DP
Pociągi/linie

Wybór

Bus 2914

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Zidani Most   12:57 Bus 2914
Rimske Toplice 13:05 13:06  
Lasko 13:15 13:16  
Celje 13:27 13:32 R 2914
Store 13:36 13:37  
Sentjur 13:41 13:42  
Grobelno 13:45 13:46  
Ponikva 13:49 13:50  
Ostrozno 13:54 13:54  
Dolga Gora 13:57 13:57  
Poljcane 14:04 14:05  
Slovenska Bistrica 14:11 14:12  
Pragersko 14:18 14:19  
Race 14:24 14:25  
Orehova vas 14:27 14:27  
Hoce 14:29 14:30  
Maribor Tezno 14:33 14:34  
Maribor 14:37    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx  x xx x
Sty   xx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  xx 
Maj   x xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx
Cze   xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx        
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.