DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99318

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Otwock   09:17 SKW99318
Świder 09:20 09:20  
Józefów 09:23 09:23  
Michalin 09:25 09:26  
Warszawa Falenica 09:28 09:28  
Warszawa Miedzeszyn 09:33 09:33  
Warszawa Radość 09:36 09:37  
Warszawa Międzylesie 09:39 09:40  
Warszawa Anin 09:41 09:42  
Warszawa Wawer 09:44 09:44  
Warszawa Gocławek 09:46 09:47  
Warszawa Olszynka Grochowska 09:49 09:50  
Warszawa Wschodnia 09:54 09:55  
Warszawa Stadion 09:57 09:58  
Warszawa Powiśle 10:00 10:00  
Warszawa Śródmieście PKP 10:03 10:04  
Warszawa Ochota 10:06 10:07  
Warszawa Zachodnia 10:10 10:14  
Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 10:18 10:18  
Warszawa Rakowiec 10:20 10:21  
Warszawa Żwirki i Wigury 10:22 10:23  
Warszawa Służewiec 10:25    
Dni kursowania:
kursuje 26. Mar do 13. Kwi 2018 Pn - Pt; oprócz 2. Kwi 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.