DP
Pociągi/linie

Wybór

ICE 588

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
München Hbf   10:51 ICE 588
Augsburg Hbf 11:19 11:21  
Würzburg Hbf 13:25 13:28  
Fulda 14:01 14:03  
Kassel-Wilhelmshöhe 14:34 14:36  
Göttingen 14:54 14:55  
Hannover Hbf 15:32 15:36  
Celle 15:55 15:57  
Uelzen 16:17 16:19  
Lüneburg 16:33 16:35  
Hamburg-Harburg 17:01    
Hamburg Hbf 17:13    
Hamburg Dammtor 17:19    
Hamburg-Altona 17:28    
Dni kursowania:
kursuje 18. do 26. Sie 2018 (München Hbf --> Hamburg Hbf) kursuje 18. do 25. Sie 2018 (Hamburg Hbf --> Hamburg-Altona)
Dalsze informacje:
restauracja pokładowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.