DP
Pociągi/linie

Wybór

R 3164

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Ljubljana   06:47 R 3164
Ljubljana Brinje 06:52 06:52  
Ljubljana Jezica 06:54 06:54  
Ljubljana Crnuce 06:57 06:58  
Trzin ind. cona 07:02 07:03  
Trzin Mlake 07:05 07:05  
Trzin 07:06 07:07  
Domzale 07:10 07:13  
Rodica 07:15 07:15  
Jarse-Menges 07:17 07:18  
Homec 07:21 07:21  
Smarca 07:23 07:24  
Duplica-Bakovnik 07:26 07:26  
Kamnik 07:28 07:31  
Kamnik mesto 07:32 07:33  
Kamnik Graben 07:34    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx  x xx x
Sty   xx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  xx 
Maj   x xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx
Cze   xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx        
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.