DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99316

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Świder   09:22 SKW99316
Józefów 09:24 09:25  
Michalin 09:27 09:27  
Warszawa Falenica 09:29 09:30  
Warszawa Miedzeszyn 09:32 09:32  
Warszawa Radość 09:34 09:35  
Warszawa Międzylesie 09:37 09:37  
Warszawa Anin 09:39 09:39  
Warszawa Wawer 09:41 09:41  
Warszawa Gocławek 09:43 09:44  
Warszawa Olszynka Grochowska 09:46 09:47  
Warszawa Wschodnia 09:51 09:52  
Warszawa Stadion 09:54 09:54  
Warszawa Powiśle 09:56 09:57  
Warszawa Śródmieście PKP 09:59 10:01  
Warszawa Ochota 10:02 10:03  
Warszawa Zachodnia 10:06    
Dni kursowania:
kursuje 3. do 10. Mar 2018 So, Nd
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.