DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59798

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wejherowo   20:22 SKM59798
Wejherowo-Nanice 20:24 20:24  
Wejherowo Śmiechowo 20:26 20:26  
Reda Pieleszewo 20:29 20:29  
Reda 20:32 20:33  
Rumia 20:37 20:38  
Rumia Janowo 20:40 20:40  
Gdynia Cisowa 20:44 20:44  
Gdynia Chylonia 20:46 20:47  
Gdynia Leszczynki 20:48 20:49  
Gdynia Grabówek 20:50 20:51  
Gdynia Stocznia 20:53 20:54  
Gdynia Główna 20:56 20:57  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 20:58 20:59  
Gdynia Redłowo 21:01 21:02  
Gdynia Orłowo 21:04 21:04  
Sopot Kamienny Potok 21:07 21:07  
Sopot 21:10 21:11  
Sopot Wyścigi 21:12 21:13  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 21:14 21:15  
Gdańsk Oliwa SKM 21:16 21:17  
Gdańsk Przymorze 21:19 21:19  
Gdańsk Zaspa 21:21 21:22  
Gdańsk Wrzeszcz 21:23 21:25  
Gdańsk Politechnika 21:27 21:27  
Gdańsk Stocznia 21:29 21:29  
Gdańsk Główny 21:32 21:33  
Gdańsk Śródmieście 21:35    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lut xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx | 
Mar xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx|xxxxxx
Kwi xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxxxxxxx |xxxxxxxxxxx
Cze xxxxxxxxxxxxxx|  xxxxx  |    | 
Wrz   xxxxxxxxxxxxxxxxxxx  xxxxx | 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Gru xxxxxxxx |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.11.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.