DP
Pociągi/linie

Wybór

ICE 588

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
München Hbf   10:32 ICE 588
Ingolstadt Hbf 11:15 11:17  
Nürnberg Hbf 11:47 11:50  
Würzburg Hbf 12:45 12:47  
Fulda 13:23 13:24  
Kassel-Wilhelmshöhe 14:34 14:36  
Göttingen 14:54 14:55  
Hannover Messe/Laatzen 15:23 15:25  
Hannover Hbf 15:32 15:36  
Hamburg-Harburg 16:42    
Hamburg Hbf 16:55    
Hamburg Dammtor 17:01    
Hamburg-Altona 17:09    
Dni kursowania:
kursuje 11. do 15. Cze 2018
Dalsze informacje:
restauracja pokładowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.