DP
Pociągi/linie

Wybór

R 39440

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Przemyśl Główny   12:48 R 39440
Przemyśl Zasanie 12:51 12:51  
Żurawica 12:56 12:57  
Żurawica Rozrządowa 13:00 13:00  
Walawa 13:05 13:05  
Niziny 13:08 13:08  
Sośnica Jarosławska 13:11 13:11  
Radymno 13:15 13:16  
Ostrów k/Radymna 13:19 13:20  
Munina 13:24 13:24  
Jarosław 13:27 13:28  
Pełkinie 13:32 13:32  
Przeworsk 13:38 13:38  
Grzęska 13:42 13:43  
Rogóżno koło Łańcuta 13:47 13:47  
Kosina 13:50 13:50  
Głuchów 13:53 13:53  
Łańcut 13:56 13:57  
Krzemienica 14:00 14:00  
Strażów 14:04 14:05  
Rzeszów Załęże 14:07 14:08  
Rzeszów Główny 14:12 14:30  
Rudna Wielka 14:37 14:38  
Świlcza 14:40 14:41  
Trzciana 14:44 14:44  
Będziemyśl 14:48 14:48  
Sędziszów Małopolski 14:52 14:53  
Ropczyce Witkowice 14:57 14:57  
Ropczyce 15:00 15:00  
Lubzina 15:03 15:04  
Dębica Wschodnia 15:08 15:08  
Dębica 15:11 15:12  
Grabiny 15:15 15:16  
Czarna Tarnowska 15:20 15:21  
Wałki 15:26 15:26  
Wola Rzędzińska 15:30 15:30  
Tarnów 15:36    
Dni kursowania:
kursuje 10. Sty do 9. Mar 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
automat biletowy w pociągu
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.