DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43404

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Oświęcim   04:24 R 43404
Gorzów Chrzanowski 04:29 04:29  
Chełmek Fabryka 04:34 04:35  
Libiąż 04:44 04:45  
Chrzanów 04:54 04:54  
Chrzanów Śródmieście 04:58 04:59  
Trzebinia 05:05 05:10 BUS43405
Dulowa 05:19 05:20  
Wola Filipowska 05:27 05:27  
Krzeszowice 05:36 05:37  
Rudawa 05:51 05:51  
Zabierzów 06:03 06:08 R 43405
Kraków Business Park 06:10 06:11  
Kraków Mydlniki Wapiennik 06:13 06:13  
Kraków Mydlniki 06:15 06:16  
Kraków Łobzów 06:22 06:27  
Kraków Główny 06:32    
Dni kursowania:
kursuje 14. do 17. Mar 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
połączenie autobusowe (Trzebinia --> Zabierzów)
przystanek autobusowy poza stacją (Trzebinia --> Trzebinia)
przystanek autobusowy poza stacją (Dulowa --> Dulowa)
przystanek autobusowy poza stacją (Wola Filipowska --> Wola Filipowska)
przystanek autobusowy poza stacją (Krzeszowice --> Krzeszowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Rudawa --> Rudawa)
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Oświęcim --> Trzebinia)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Zabierzów --> Kraków Główny)
Przewóz rowerów niemożliwy (Trzebinia --> Zabierzów)
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Oświęcim --> Trzebinia)
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Zabierzów --> Kraków Główny)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.