DP
Pociągi/linie

Wybór

AKN 6133

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Hamburg-Eidelstedt   09:16 AKN 6133
Hamburg-Eidelstedt Zentrum 09:19 09:19  
Hamburg-Hörgensweg 09:21 09:21  
Hamburg-Schnelsen 09:23 09:23  
Hamburg Burgwedel 09:25 09:25  
Bönningstedt 09:27 09:28  
Hasloh 09:32 09:32  
Quickborn Süd 09:36 09:36  
Quickborn 09:38 09:41  
Ellerau 09:45 09:45  
Tanneneck 09:47 09:47  
Ulzburg Süd 09:51 09:51  
Henstedt-Ulzburg 09:54 09:54  
Kaltenkirchen Süd 09:58 09:58  
Kaltenkirchen(Holst) 10:00    
Dni kursowania:
kursuje 15. Gru 2018 do 14. Gru 2019 So (Hamburg-Eidelstedt --> Henstedt-Ulzburg) kursuje 15. Gru 2018 do 14. Gru 2019 So; oprócz 2. Mar 2019 (Henstedt-Ulzburg --> Kaltenkirchen(Holst))
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.
pojazd niskopodłogowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.