DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69955 17.05.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wrocław Główny   13:50 KD 69955
Wrocław Mikołajów 13:56 13:56  
Wrocław Nadodrze 14:01 14:01  
Wrocław Sołtysowice 14:07 14:07  
Wrocław Psie Pole 14:11 14:11  
Wrocław Zakrzów 14:13 14:13  
Wrocław Pawłowice 14:16 14:16  
Ramiszów 14:19 14:19  
Pasikurowice 14:21 14:21  
Siedlec Trzebnicki 14:25 14:25  
Pierwoszów Miłocin 14:28 14:28  
Brochocin Trzebnicki 14:31 14:31  
Trzebnica 14:36    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.