DP
Pociągi/linie

Wybór

R 3163

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Kamnik Graben   05:23 R 3163
Kamnik mesto 05:24 05:24  
Kamnik 05:26 05:27  
Duplica-Bakovnik 05:29 05:30  
Smarca 05:32 05:32  
Homec 05:34 05:35  
Jarse-Menges 05:37 05:38  
Rodica 05:40 05:40  
Domzale 05:42 05:43  
Trzin 05:45 05:46  
Trzin Mlake 05:47 05:47  
Trzin ind. cona 05:49 05:49  
Ljubljana Crnuce 05:53 05:54  
Ljubljana Jezica 05:58 05:59  
Ljubljana Brinje 06:00 06:01  
Ljubljana 06:05    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx  x xx x
Sty   xx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  xx 
Maj   x xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx
Cze   xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx        
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.