DP
Pociągi/linie

Wybór

R 58408

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Toruń Wschodni   13:33 R 58408
Toruń Miasto 13:36 13:37  
Toruń Główny 13:40 13:41 R 58409
Toruń Kluczyki 13:44 13:45  
Cierpice Kąkol 13:51 13:52  
Przyłubie 13:59 14:00  
Solec Kujawski 14:06 14:06  
Bydgoszcz Łęgnowo 14:13 14:14  
Bydgoszcz Wschód 14:17 14:18  
Bydgoszcz Bielawy 14:20 14:20  
Bydgoszcz Leśna 14:23 14:23  
Bydgoszcz Główna 14:28 14:33  
Bydgoszcz Zachód 14:37 14:38  
Bydgoszcz Osowa Góra 14:41 14:42  
Pawłówek 14:46 14:47  
Zielonczyn 14:50 14:50  
Ślesin 14:56 14:56  
Nakło nad Notecią 15:05 15:05  
Anieliny 15:12 15:13  
Samostrzel 15:16 15:16  
Jadwiżyn 15:20 15:21  
Wyrzysk Osiek 15:25 15:26  
Krostkowo 15:30 15:31  
Białośliwie 15:35 15:36  
Miasteczko Krajeńskie 15:41 15:42  
Kaczory 15:49 15:50  
Piła Główna 15:59    
Dni kursowania:
kursuje 19. do 30. Lis 2018 Pn - Pt
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.11.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.