DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80232

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   21:00 R 80232
Szczecin Port Centralny 21:02 21:03  
Szczecin Zdroje 21:10 21:10  
Szczecin Dąbie 21:13 21:13  
Szczecin Zdunowo 21:18 21:18  
Reptowo 21:23 21:23  
Miedwiecko 21:27 21:27  
Grzędzice Stargardzkie 21:30 21:30  
Stargard 21:36 21:37  
Ulikowo 21:42 21:42  
Gogolewo 21:46 21:46  
Trąbki 21:50 21:56  
Lisowo 22:00 22:00  
Chociwel 22:04 22:05  
Cieszyno Łobeskie 22:13 22:13  
Runowo Pomorskie 22:18 22:18  
Lesięcin 22:23 22:23  
Łobez 22:28 22:29  
Worowo 22:33 22:34  
Świdwin 22:43 22:44  
Rąbino 22:53 22:54  
Białogard 23:05 23:08  
Koszalin 23:23    
Dni kursowania:
kursuje 3. do 7. Gru 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.