DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59810

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   06:55 SKM59810
Lębork Mosty 06:58 06:58  
Godętowo 07:03 07:03  
Bożepole Wielkie 07:09 07:09  
Strzebielino Morskie 07:13 07:13  
Luzino 07:17 07:23  
Gościcino Wejherowskie 07:27 07:28  
Wejherowo 07:32 07:35  
Wejherowo-Nanice 07:36 07:37  
Wejherowo Śmiechowo 07:38 07:39  
Reda Pieleszewo 07:41 07:42  
Reda 07:45 07:46  
Rumia 07:50 07:50  
Rumia Janowo 07:52 07:52  
Gdynia Cisowa 07:56 07:56  
Gdynia Chylonia 07:58 08:01  
Gdynia Leszczynki 08:02 08:03  
Gdynia Grabówek 08:04 08:05  
Gdynia Stocznia 08:07 08:08  
Gdynia Główna 08:10 08:11  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 08:12 08:13  
Gdynia Redłowo 08:15 08:16  
Gdynia Orłowo 08:18 08:18  
Sopot Kamienny Potok 08:21 08:21  
Sopot 08:24 08:25  
Sopot Wyścigi 08:26 08:27  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 08:28 08:29  
Gdańsk Oliwa SKM 08:30 08:31  
Gdańsk Przymorze 08:33 08:33  
Gdańsk Zaspa 08:35 08:36  
Gdańsk Wrzeszcz 08:37 08:39  
Gdańsk Politechnika 08:41 08:41  
Gdańsk Stocznia 08:43 08:43  
Gdańsk Główny 08:46 08:47  
Gdańsk Śródmieście 08:49    
Dni kursowania:
kursuje 16. Cze 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.11.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.