DP
Pociągi/linie

Wybór

ICE 590

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
München Hbf   18:28 ICE 590
München-Pasing   18:37  
Augsburg Hbf 19:00 19:02  
Ulm Hbf 19:48 19:51  
Stuttgart Hbf 20:46 20:51  
Mannheim Hbf 21:29 21:32  
Frankfurt(Main)Hbf 22:08 22:17  
Hanau Hbf 22:32 22:34  
Fulda 23:17 23:19  
Kassel-Wilhelmshöhe 23:50 23:53  
Göttingen 00:45 00:47  
Hannover Hbf 01:46 01:49  
Hamburg-Harburg 03:08    
Hamburg Hbf 03:19    
Dni kursowania:
kursuje 19. Sie 2018
Dalsze informacje:
ICE Sprinter (Stuttgart Hbf --> Frankfurt(Main)Hbf)
restauracja pokładowa (München Hbf --> Kassel-Wilhelmshöhe)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.