DP
Pociągi/linie

Wybór

R 39438 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Rzeszów Główny   12:49 R 39438 III/10
Rudna Wielka 12:55 12:56    
Świlcza 12:58 12:59    
Trzciana 13:02 13:02   II/2
Będziemyśl 13:06 13:06   II/2
Sędziszów Małopolski 13:10 13:11   II/2
Ropczyce Witkowice 13:14 13:15   II/2
Ropczyce 13:17 13:18   II/2
Lubzina 13:21 13:21   II/2
Dębica Wschodnia 13:25 13:26   II/2
Dębica 13:28 13:29    
Grabiny 13:33 13:33   II/2
Czarna Tarnowska 13:37 13:38   II/2
Wałki 13:43 13:43   II/2
Wola Rzędzińska 13:47 13:47   II/2
Tarnów 13:56     II/1
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
automat biletowy w pociągu
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 14.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.