DP
Pociągi/linie

Wybór

R 70723 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Nowa Sól   22:20 R 70723  
Niedoradz 22:25 22:26    
Stary Kisielin 22:34 22:34    
Zielona Góra 22:39 22:40    
Przylep 22:45 22:45    
Czerwieńsk 22:49 22:50    
Nietkowice 22:55 22:55    
Będów 22:58 22:58    
Radnica 23:01 23:02    
Bytnica 23:08 23:09    
Budachów 23:13 23:13    
Pliszka 23:18 23:19    
Gądków Wielki 23:23 23:23    
Jerzmanice Lubuskie 23:30 23:30   I/1
Rzepin 23:37     V/32
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.