DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69717 17.05.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wrocław Wojnów   12:11 KD 69717
Wrocław Swojczyce 12:16 12:16  
Wrocław Kowale 12:20 12:20  
Wrocław Sołtysowice 12:24 12:24  
Wrocław Nadodrze 12:29 12:29  
Wrocław Mikołajów 12:38 12:38  
Wrocław Główny 12:44 12:49  
Wrocław Brochów 12:54 12:54  
Siechnice 13:00 13:00  
Zakrzów Kotowice 13:05 13:05  
Czernica Wrocławska 13:09 13:09  
Jelcz Miłoszyce 13:13 13:13  
Jelcz-Laskowice 13:19    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.