DP
Pociągi/linie

Wybór

R 39415 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Tarnów   19:50 R 39415  
Wola Rzędzińska 19:57 19:57   I/1
Wałki 20:01 20:01   I/1
Czarna Tarnowska 20:06 20:07   I/1
Grabiny 20:11 20:12   I/1
Dębica 20:15 20:16    
Dębica Wschodnia 20:18 20:19    
Lubzina 20:23 20:23    
Ropczyce 20:26 20:27    
Ropczyce Witkowice 20:29 20:30    
Sędziszów Małopolski 20:33 20:34    
Będziemyśl 20:38 20:38    
Trzciana 20:42 20:42    
Świlcza 20:45 20:46    
Rudna Wielka 20:48 20:49    
Rzeszów Główny 20:56      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 14.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.