DP
Pociągi/linie

Wybór

R 90660 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Malbork   18:32 R 90660 III/2
Gronajny 18:37 18:37   II/2
Dąbrówka Malborska 18:40 18:41   II/2
Mleczewo 18:46 18:47   II/2
Mikołajki Pomorskie 18:53 18:54   II/2
Gdakowo 18:57 18:58   II/2
Prabuty 19:03 19:04   I/2
Susz 19:11 19:11    
Redaki 19:17 19:17    
Ząbrowo 19:22 19:22    
Iława Miasto 19:28 19:28    
Iława Główna 19:32      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.01.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.