DP
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Twardogóra
Rozkład jazdy: 20.07.18 - 21.07.18, Przyjazdy 21:52 aktualnie


Przyjazdy

(21:52 - 11:22)

Czas Kurs Z kierunku Peron/stacja/przystanek
22:56 IC 1623 IC 1623
DĄBROWSKA
Warszawa Wschodnia
Warszawa Wschodnia 18:49 - Warszawa Centralna 19:00 - Warszawa Zachodnia 19:08 - Skierniewice 19:43 - Koluszki 20:03 - Łódź Widzew 20:15 • Sieradz 21:32 - Kalisz 22:06 - Ostrów Wielkopolski 22:25 - Twardogóra 22:56
 
00:13 IC 61170 IC 61170
KARKONOSZE
Jelenia Góra
Jelenia Góra 19:19 - Legnica 21:44 - Środa Śląska 22:02 - Wrocław Leśnica 22:15 - Wrocław Główny 23:00 - Wrocław Mikołajów 23:06 • Wrocław Nadodrze 23:12 - Oleśnica 23:47 - Oleśnica Rataje 23:52 - Twardogóra 00:13
 
04:12 IC 16170 IC 16170
KARKONOSZE
Białystok
Białystok 20:19 - Warszawa Wschodnia 22:24 - Warszawa Centralna 23:05 - Warszawa Zachodnia 23:11 - Skierniewice 23:51 - Łódź Widzew 00:35 • Sieradz 02:34 - Kalisz 03:13 - Ostrów Wielkopolski 03:40 - Twardogóra 04:12
 
05:09 IC 6122 IC 6122
DĄBROWSKA
Wrocław Główny
Wrocław Główny 03:52 - Wrocław Mikołajów 03:58 - Wrocław Nadodrze 04:04 - Oleśnica 04:46 - Oleśnica Rataje 04:51 - Twardogóra 05:09
 
06:12 R 76531 R 76531
Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski 05:18 - Topola-Osiedle 05:23 - Tarchały Wielkie 05:28 - Odolanów 05:37 - Garki 05:41 - Granowiec 05:44 • Pawłów Wielkopolski 05:54 - Międzybórz Sycowski 05:58 - Bukowina Sycowska 06:04 - Twardogóra 06:12
I/1
 
08:24 R 16531 R 16531
Łódź Kaliska
Łódź Kaliska 04:51 - Pabianice 05:07 - Zduńska Wola 05:46 - Sieradz 06:06 - Kalisz 07:08 - Ostrów Wielkopolski 07:38 • Pawłów Wielkopolski 08:08 - Międzybórz Sycowski 08:11 - Bukowina Sycowska 08:16 - Twardogóra 08:24
I/1
 
08:30 IC 6116 IC 6116
KONOPNICKA
Węgliniec
Węgliniec 05:28 - Legnica 06:16 - Środa Śląska 06:34 - Wrocław Leśnica 06:49 - Wrocław Główny 07:20 - Wrocław Mikołajów 07:26 • Wrocław Nadodrze 07:31 - Oleśnica 08:06 - Oleśnica Rataje 08:11 - Twardogóra 08:30
 
09:22 IC 1611 IC 1611
ASNYK
Warszawa Wschodnia
Warszawa Wschodnia 04:44 - Warszawa Centralna 04:55 - Warszawa Zachodnia 05:00 - Skierniewice 05:37 - Koluszki 05:57 - Łódź Widzew 06:21 • Ostrów Wielkopolski 08:40 - Odolanów 08:55 - Międzybórz Sycowski 09:10 - Twardogóra 09:22
 
09:39 R 61520 R 61520
Wrocław Główny
Wrocław Główny 08:01 - Wrocław Mikołajów 08:08 - Wrocław Nadodrze 08:18 - Wrocław Sołtysowice 08:24 - Wrocław Psie Pole 08:28 - Oleśnica Rataje 09:07 • Dąbrowa Oleśnicka 09:11 - Dobroszyce 09:15 - Grabowno Wielkie 09:32 - Twardogóra 09:39
I/1
 
11:22 IC 1613 IC 1613
ORZESZKOWA
Białystok
Białystok 05:08 - Warszawa Wschodnia 07:14 - Warszawa Centralna 07:30 - Warszawa Zachodnia 07:35 - Skierniewice 08:10 - Łódź Widzew 08:42 • Sieradz 09:59 - Kalisz 10:33 - Ostrów Wielkopolski 10:52 - Twardogóra 11:22
 
    Od tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje/przystanki, wcześniej tylko najważniejsze.  

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 11.12.16 do 08.12.18.
Baza danych © 2018 PKP Informatyka; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7q  © 2018 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.