DP
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Osowiec
Rozkład jazdy: 17.12.18, Odjazdy 01:58 aktualnie


Odjazdy

(01:58 - 15:37)

Czas Kurs W kierunku
05:39 IC 5610 IC 5610
SŁOWACKI
Jelenia Góra
Osowiec 05:39 - Mońki 05:48 - Białystok Starosielce 06:25 - Białystok 06:32 • Warszawa Wschodnia 09:04 - Warszawa Centralna 09:15 - Warszawa Zachodnia 09:39 - Skierniewice 10:15 - Wrocław Główny 13:54 - Jelenia Góra 16:00
06:09 R 51800 R 51800
Białystok
Osowiec 06:09 - Goniądz 06:13 - Mońki 06:20 - Czechowizna 06:34 • Zastocze 06:39 - Knyszyn 06:43 - Borsukówka 06:49 - Dobrzyniewo Duże 06:54 - Białystok Starosielce 07:05 - Białystok 07:11
06:13 R 15801 R 15801
Ełk
Osowiec 06:13 - Podlasek 06:22 - Ruda 06:26 - Grajewo 06:33 - Prostki 06:38 - Lipińskie Małe 06:42 - Ełk Szyba Wschód 06:48 - Ełk 06:52
06:37 TLK 18104 TLK 18104
RYBAK
Szczecin Główny
Osowiec 06:37 - Grajewo 06:54 - Ełk 07:10 - Giżycko 07:49 • Tczew 11:42 - Gdańsk Główny 12:02 - Gdańsk Wrzeszcz 12:09 - Sopot 12:19 - Gdynia Główna 12:29 - Szczecin Główny 17:06
08:22 R 51802 R 51802
Białystok
Osowiec 08:22 - Goniądz 08:26 - Mońki 08:33 - Czechowizna 08:38 • Zastocze 08:43 - Knyszyn 08:47 - Borsukówka 08:53 - Dobrzyniewo Duże 08:58 - Białystok Starosielce 09:10 - Białystok 09:15
10:20 TLK 16105 TLK 16105
Wrocław Główny
Osowiec 10:20 - Grajewo 10:38 - Ełk 10:55 - Giżycko 11:34 • Iława Główna 14:18 - Toruń Główny 15:33 - Gniezno 16:44 - Poznań Główny 17:17 - Wrocław Mikołajów 20:14 - Wrocław Główny 20:21
11:22 R 15803 R 15803
Ełk
Osowiec 11:22 - Podlasek 11:32 - Ruda 11:35 - Grajewo 11:42 - Prostki 11:47 - Lipińskie Małe 11:52 - Ełk Szyba Wschód 11:57 - Ełk 12:01
13:33 TLK 53106 TLK 53106
BRANICKI
Kraków Główny
Osowiec 13:33 - Mońki 13:43 - Białystok Starosielce 14:12 - Białystok 14:19 • Tłuszcz 16:16 - Warszawa Wschodnia 16:56 - Warszawa Centralna 17:05 - Warszawa Zachodnia 17:30 - Miechów 20:26 - Kraków Główny 21:18
14:22 TLK 35106 TLK 35106
BRANICKI
Gdynia Główna
Osowiec 14:22 - Grajewo 14:39 - Ełk 14:54 - Giżycko 15:47 • Tczew 19:28 - Gdańsk Główny 19:55 - Gdańsk Wrzeszcz 20:03 - Gdańsk Oliwa 20:08 - Sopot 20:13 - Gdynia Główna 20:23
15:37 R 51804 R 51804
Białystok
Osowiec 15:37 - Goniądz 15:41 - Mońki 15:48 - Czechowizna 15:54 • Zastocze 15:58 - Knyszyn 16:02 - Borsukówka 16:08 - Dobrzyniewo Duże 16:13 - Białystok Starosielce 16:24 - Białystok 16:30
    Do tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje.przystanki, następnie tylko najważniejsze.

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 10.12.17 do 14.12.19.
Baza danych © 2018 PKP Informatyka; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7q  © 2018 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.