DP
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Warszawa Zachodnia (Informacje ogólne)
Rozkład jazdy: 10.12.18, Odjazdy 05:47 aktualnie


Odjazdy

(05:47 - 06:00)

Czas Kurs W kierunku Peron/stacja/przystanek
05:51 IC 13105 IC 13105
Przemyśl Główny
Warszawa Zachodnia 05:51 - Warszawa Służewiec 06:00 - Piaseczno 06:11 - Warka 06:53 • Radom 07:58 - Przeworsk 12:04 - Jarosław 12:14 - Radymno 12:24 - Przemyśl Zasanie 12:43 - Przemyśl Główny 12:47
VI/
 
05:51 WKD 108 WKD 108
Warszawa Śródmieście WKD
Warszawa Zachodnia WKD 05:51 - Warszawa Ochota WKD 05:54 - Warszawa Śródmieście WKD 05:56
Warszawa Zachodnia WKD
05:53 KM 19672 KM 19672
R8
Piaseczno
Warszawa Zachodnia 05:53 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 05:58 - Warszawa Rakowiec 06:01 - Warszawa Żwirki i Wigury 06:03 • Warszawa Służewiec 06:05 - Warszawa Okęcie 06:08 - Warszawa Dawidy 06:12 - Warszawa Jeziorki 06:15 - Nowa Iwiczna 06:18 - Piaseczno 06:22
 
05:54 KM 93810 KM 93810
R2
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 05:54 - Warszawa Ochota 05:57 - Warszawa Śródmieście PKP 06:00 - Warszawa Powiśle 06:03 - Warszawa Stadion 06:06 - Warszawa Wschodnia 06:08
 
05:54 EIC 46 EIC 46
Berlin Hbf
Warszawa Zachodnia 05:54 - Kutno 07:12 - Gniezno 08:51 - Poznań Główny 09:19 • Zbąszynek 10:09 - Świebodzin 10:22 - Rzepin 10:49 - Frankfurt(Oder) 11:12 - Berlin Ostbahnhof 12:06 - Berlin Hbf 12:16
 
05:55 KM 93660 KM 93660
RL
Modlin
Warszawa Zachodnia 05:55 - Warszawa Centralna 05:59 - Warszawa Wschodnia 06:06 - Warszawa Toruńska 06:14 • Warszawa Płudy 06:19 - Legionowo 06:25 - Legionowo Przystanek 06:28 - Chotomów 06:32 - Nowy Dwór Mazowiecki 06:40 - Modlin 06:45
 
05:55 WKD 203 WKD 203
Milanówek Grudów
Warszawa Zachodnia WKD 05:55 - Warszawa Reduta Ordona 05:57 - Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 05:59 - Warszawa Raków 06:01 • Warszawa Salomea 06:03 - Opacz 06:05 - Michałowice 06:08 - Reguły 06:10 - Podkowa Leśna Główna 06:31 - Milanówek Grudów 06:38
Warszawa Zachodnia WKD
05:56 KM 93330 KM 93330
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Warszawa Zachodnia 05:56 - Warszawa Włochy 06:00 - Warszawa Ursus 06:04 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 06:06 • Piastów 06:08 - Pruszków 06:12 - Parzniew 06:16 - Brwinów 06:19 - Milanówek 06:23 - Grodzisk Mazowiecki PKP 06:27
 
05:57 KM 93260 KM 93260
R2
Warszawa Rembertów
Warszawa Zachodnia 05:57 - Warszawa Ochota 06:00 - Warszawa Śródmieście PKP 06:03 - Warszawa Powiśle 06:07 - Warszawa Stadion 06:09 - Warszawa Wschodnia 06:12 - Warszawa Rembertów 06:20
 
06:00 KM 19930 KM 19930
R8
Czachówek Południowy
Warszawa Zachodnia 06:00 - Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 06:04 - Warszawa Rakowiec 06:06 - Warszawa Żwirki i Wigury 06:08 • Warszawa Służewiec 06:11 - Warszawa Okęcie 06:13 - Warszawa Dawidy 06:18 - Warszawa Jeziorki 06:21 - Piaseczno 06:27 - Czachówek Południowy 06:42
 
06:00 KM 91498 KM 91498
RE3
Warszawa Wschodnia
Warszawa Zachodnia 06:00 - Warszawa Centralna 06:04 - Warszawa Wschodnia 06:16
 
    Do tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje.przystanki, następnie tylko najważniejsze.  

Warszawa Zachodnia - Informacje ogólne

Następujące stacje/przystanki są zawarte w tym widoku:
- Warszawa Zachodnia WKD
- Warszawa Zachodnia peron 8
- Warszawa Zachodnia
 

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 10.12.17 do 14.12.19.
Baza danych © 2018 PKP Informatyka; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7q  © 2018 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 10.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.