DP
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Tłuszcz
Rozkład jazdy: 14.12.18, Odjazdy 16:31 aktualnie


Odjazdy

(16:31 - 16:30)

Czas Prognoza Kurs W kierunku Peron/stacja/przystanek

16:36   KM 11786 KM 11786
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 16:36 - Jasienica Mazowiecka 16:39 - Klembów 16:42 - Dobczyn 16:46 • Wołomin Słoneczna 16:51 - Wołomin 16:53 - Kobyłka 16:57 - Kobyłka Ossów 16:59 - Zielonka 17:02 - Warszawa Wileńska 17:15
 
16:39 KM 10939 KM 10939
R60
Małkinia
Tłuszcz 16:39 - Chrzęsne 16:41 - Mokra Wieś 16:44 - Szewnica 16:48 • Urle 16:52 - Barchów 16:54 - Łochów 16:58 - Ostrówek Węgrowski 17:04 - Sadowne Węgrowskie 17:13 - Małkinia 17:27
 
16:56   KM 11788 KM 11788
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 16:56 - Jasienica Mazowiecka 16:59 - Klembów 17:02 - Dobczyn 17:06 • Wołomin Słoneczna 17:11 - Wołomin 17:13 - Kobyłka 17:17 - Kobyłka Ossów 17:19 - Zielonka 17:22 - Warszawa Wileńska 17:35
 
17:09   KM 10905 KM 10905
R60
Łochów
Tłuszcz 17:09 - Chrzęsne 17:11 - Mokra Wieś 17:14 - Szewnica 17:18 - Urle 17:22 - Barchów 17:25 - Łochów 17:29
 
17:16   KM 11954 KM 11954
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 17:16 - Jasienica Mazowiecka 17:19 - Klembów 17:22 - Dobczyn 17:26 • Wołomin Słoneczna 17:31 - Wołomin 17:33 - Kobyłka 17:37 - Kobyłka Ossów 17:39 - Zielonka 17:42 - Warszawa Wileńska 17:55
 
17:23 IC 10103 IC 10103
ŻUBR
Białystok
Tłuszcz 17:23 - Małkinia 17:55 - Czyżew 18:22 - Szepietowo 18:33 - Łapy 18:50 - Białystok 19:08
II/
 
17:39   KM 93698 KM 93698
R61
Ostrołęka
Tłuszcz 17:39 - Jarzębia Łąka 17:42 - Grzegorzewo 17:45 - Mostówka 17:49 • Lucynów 17:54 - Rybienko 17:58 - Wyszków 18:01 - Leszczydół 18:07 - Dalekie 18:12 - Ostrołęka 18:56
 
17:41   KM 10941 KM 10941
R60
Łochów
Tłuszcz 17:41 - Chrzęsne 17:43 - Mokra Wieś 17:46 - Szewnica 17:50 - Urle 17:54 - Barchów 17:56 - Łochów 18:00
 
17:46   KM 11792 KM 11792
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 17:46 - Jasienica Mazowiecka 17:49 - Klembów 17:52 - Dobczyn 17:56 • Wołomin Słoneczna 18:01 - Wołomin 18:03 - Kobyłka 18:07 - Kobyłka Ossów 18:09 - Zielonka 18:12 - Warszawa Wileńska 18:25
 
17:56   KM 93442 KM 93442
R3
Sochaczew
Tłuszcz 17:56 - Jasienica Mazowiecka 17:59 - Klembów 18:02 - Dobczyn 18:06 • Warszawa Wschodnia 18:43 - Warszawa Stadion 18:46 - Warszawa Powiśle 18:48 - Warszawa Śródmieście PKP 18:51 - Warszawa Zachodnia 18:58 - Sochaczew 19:49
 
18:09   KM 10907 KM 10907
R60
Łochów
Tłuszcz 18:09 - Chrzęsne 18:11 - Mokra Wieś 18:14 - Szewnica 18:18 - Urle 18:22 - Barchów 18:25 - Łochów 18:29
 
18:16   KM 11956 KM 11956
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 18:16 - Jasienica Mazowiecka 18:19 - Klembów 18:22 - Dobczyn 18:26 • Wołomin Słoneczna 18:31 - Wołomin 18:33 - Kobyłka 18:37 - Kobyłka Ossów 18:39 - Zielonka 18:42 - Warszawa Wileńska 18:55
 
18:28   TLK 99108 TLK 99108
Suwałki
Tłuszcz 18:28 - Małkinia 19:02 - Czyżew 19:24 - Szepietowo 19:35 • Łapy 19:52 - Białystok 20:11 - Sokółka 21:02 - Dąbrowa Białostocka 21:27 - Augustów 21:52 - Suwałki 22:21
II/
 
18:33   IC 1617 IC 1617
DĄBROWSKA
Wrocław Główny
Tłuszcz 18:33 - Warszawa Wschodnia 19:00 - Warszawa Centralna 19:10 - Warszawa Zachodnia 19:29 • Żyrardów 19:52 - Skierniewice 20:05 - Koluszki 20:25 - Łódź Widzew 20:37 - Wrocław Mikołajów 00:20 - Wrocław Główny 00:27
III/
 
18:48   KM 91663 KM 91663
R61
Ostrołęka
Tłuszcz 18:48 - Jarzębia Łąka 18:51 - Grzegorzewo 18:55 - Mostówka 18:59 • Lucynów 19:09 - Rybienko 19:13 - Wyszków 19:17 - Leszczydół 19:22 - Dalekie 19:27 - Ostrołęka 20:11
 
18:56   KM 11958 KM 11958
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 18:56 - Jasienica Mazowiecka 18:59 - Klembów 19:02 - Dobczyn 19:06 • Wołomin Słoneczna 19:11 - Wołomin 19:13 - Kobyłka 19:17 - Kobyłka Ossów 19:19 - Zielonka 19:22 - Warszawa Wileńska 19:35
 
19:09   KM 10943 KM 10943
R60
Małkinia
Tłuszcz 19:09 - Chrzęsne 19:11 - Mokra Wieś 19:14 - Szewnica 19:18 • Urle 19:22 - Barchów 19:24 - Łochów 19:28 - Ostrówek Węgrowski 19:39 - Sadowne Węgrowskie 19:47 - Małkinia 20:01
 
19:27   KM 15702 KM 15702
RE91
Sierpc
Tłuszcz 19:27 - Krusze 19:31 - Radzymin 19:41 - Dąbkowizna 19:46 • Legionowo Piaski 19:59 - Legionowo Przystanek 20:03 - Nowy Dwór Mazowiecki 20:12 - Modlin 20:17 - Nasielsk 20:32 - Sierpc 22:21
 
19:30   KM 11908 KM 11908
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 19:30 - Jasienica Mazowiecka 19:33 - Klembów 19:36 - Dobczyn 19:40 • Wołomin Słoneczna 19:45 - Wołomin 19:47 - Kobyłka 19:51 - Kobyłka Ossów 19:53 - Zielonka 19:56 - Warszawa Wileńska 20:09
 
19:40   IC 6510 IC 6510
SŁOWACKI
Ełk
Tłuszcz 19:40 - Małkinia 20:13 - Czyżew 20:46 - Szepietowo 20:57 • Łapy 21:13 - Białystok 21:31 - Białystok Starosielce 21:47 - Mońki 22:15 - Osowiec 22:26 - Ełk 22:58
II/
 
19:44   KM 10945 KM 10945
R60
Sadowne Węgrowskie
Tłuszcz 19:44 - Chrzęsne 19:46 - Mokra Wieś 19:49 - Szewnica 19:53 • Urle 19:57 - Barchów 19:59 - Łochów 20:03 - Ostrówek Węgrowski 20:08 - Topór 20:12 - Sadowne Węgrowskie 20:17
 
19:44   TLK 14106 TLK 14106
HAŃCZA
Gliwice
Tłuszcz 19:44 - Warszawa Wschodnia 20:15 - Warszawa Centralna 20:25 - Warszawa Zachodnia 20:39 • Zawiercie 23:09 - Dąbrowa Górnicza 23:29 - Sosnowiec Główny 23:38 - Katowice 23:48 - Zabrze 00:06 - Gliwice 00:16
 
20:16   KM 11960 KM 11960
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 20:16 - Jasienica Mazowiecka 20:19 - Klembów 20:22 - Dobczyn 20:26 • Wołomin Słoneczna 20:31 - Wołomin 20:33 - Kobyłka 20:37 - Kobyłka Ossów 20:39 - Zielonka 20:42 - Warszawa Wileńska 20:55
 
20:21   KM 91665 KM 91665
R61
Ostrołęka
Tłuszcz 20:21 - Jarzębia Łąka 20:24 - Grzegorzewo 20:28 - Mostówka 20:32 • Lucynów 20:36 - Rybienko 20:40 - Wyszków 20:44 - Leszczydół 20:49 - Dalekie 20:54 - Ostrołęka 21:39
 
20:40   IC 4112 IC 4112
DASZYŃSKI
Białystok
Tłuszcz 20:40 - Łochów 20:52 - Małkinia 21:15 - Czyżew 21:36 - Szepietowo 21:48 - Łapy 22:04 - Białystok 22:22
II/
 
20:51   KM 10947 KM 10947
R60
Małkinia
Tłuszcz 20:51 - Chrzęsne 20:54 - Mokra Wieś 20:56 - Szewnica 21:00 • Urle 21:04 - Barchów 21:07 - Łochów 21:10 - Ostrówek Węgrowski 21:15 - Sadowne Węgrowskie 21:24 - Małkinia 21:37
 
21:01   IC 1002 IC 1002
LEŚMIAN
Łódź Fabryczna
Tłuszcz 21:01 - Warszawa Wschodnia 21:29 - Warszawa Centralna 21:40 - Warszawa Zachodnia 21:49 - Żyrardów 22:12 - Skierniewice 22:24 - Koluszki 22:44 - Łódź Widzew 22:56 - Łódź Fabryczna 23:05
III/
 
21:25   KM 11962 KM 11962
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 21:25 - Jasienica Mazowiecka 21:28 - Klembów 21:31 - Dobczyn 21:35 • Wołomin Słoneczna 21:40 - Wołomin 21:42 - Kobyłka 21:46 - Kobyłka Ossów 21:48 - Zielonka 21:51 - Warszawa Wileńska 22:04
 
21:39   KM 10949 KM 10949
R60
Łochów
Tłuszcz 21:39 - Chrzęsne 21:42 - Mokra Wieś 21:45 - Szewnica 21:49 - Urle 21:53 - Barchów 21:55 - Łochów 21:59
 
22:13   KM 91667 KM 91667
R61
Ostrołęka
Tłuszcz 22:13 - Jarzębia Łąka 22:16 - Grzegorzewo 22:20 - Mostówka 22:24 • Lucynów 22:28 - Rybienko 22:32 - Wyszków 22:36 - Leszczydół 22:42 - Dalekie 22:47 - Ostrołęka 23:31
 
22:16   KM 11796 KM 11796
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 22:16 - Jasienica Mazowiecka 22:19 - Klembów 22:22 - Dobczyn 22:26 • Wołomin Słoneczna 22:31 - Wołomin 22:33 - Kobyłka 22:37 - Kobyłka Ossów 22:39 - Zielonka 22:42 - Warszawa Wileńska 22:55
 
22:18   TLK 71110 TLK 71110
PADEREWSKI
Białystok
Tłuszcz 22:18 - Łochów 22:31 - Małkinia 22:53 - Czyżew 23:11 - Szepietowo 23:22 - Łapy 23:38 - Białystok 23:56
II/
 
22:39   KM 10951 KM 10951
R60
Sadowne Węgrowskie
Tłuszcz 22:39 - Chrzęsne 22:41 - Mokra Wieś 22:44 - Szewnica 22:48 • Urle 22:52 - Barchów 22:54 - Łochów 22:58 - Ostrówek Węgrowski 23:03 - Topór 23:07 - Sadowne Węgrowskie 23:12
 
22:39   IC 16170 IC 16170
KARKONOSZE
Jelenia Góra
Tłuszcz 22:39 - Warszawa Wschodnia 23:04 - Warszawa Centralna 23:15 - Warszawa Zachodnia 23:24 • Skierniewice 23:58 - Koluszki 00:18 - Łódź Widzew 00:30 - Łódź Widzew 01:11 - Wrocław Główny 04:24 - Jelenia Góra 07:39
III/
 
23:39   KM 10953 KM 10953
R60
Łochów
Tłuszcz 23:39 - Chrzęsne 23:42 - Mokra Wieś 23:44 - Szewnica 23:48 - Urle 23:52 - Barchów 23:55 - Łochów 23:58
 
03:44   KM 11740 KM 11740
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 03:44 - Jasienica Mazowiecka 03:47 - Klembów 03:50 - Dobczyn 03:54 • Wołomin Słoneczna 04:00 - Wołomin 04:02 - Kobyłka 04:06 - Kobyłka Ossów 04:08 - Zielonka 04:11 - Warszawa Wileńska 04:24
 
04:16   KM 11930 KM 11930
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 04:16 - Jasienica Mazowiecka 04:19 - Klembów 04:22 - Dobczyn 04:26 • Wołomin Słoneczna 04:31 - Wołomin 04:33 - Kobyłka 04:37 - Kobyłka Ossów 04:39 - Zielonka 04:42 - Warszawa Wileńska 04:55
 
04:46   KM 11744 KM 11744
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 04:46 - Jasienica Mazowiecka 04:49 - Klembów 04:52 - Dobczyn 04:56 • Wołomin Słoneczna 05:01 - Wołomin 05:03 - Kobyłka 05:07 - Kobyłka Ossów 05:09 - Zielonka 05:12 - Warszawa Wileńska 05:25
 
05:06   KM 93370 KM 93370
R1
Żyrardów
Tłuszcz 05:06 - Jasienica Mazowiecka 05:09 - Klembów 05:13 - Dobczyn 05:16 • Warszawa Wschodnia 05:54 - Warszawa Stadion 05:57 - Warszawa Powiśle 06:00 - Warszawa Śródmieście PKP 06:02 - Warszawa Zachodnia 06:10 - Żyrardów 06:57
 
05:16   KM 11932 KM 11932
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 05:16 - Jasienica Mazowiecka 05:19 - Klembów 05:22 - Dobczyn 05:26 • Wołomin Słoneczna 05:31 - Wołomin 05:33 - Kobyłka 05:37 - Kobyłka Ossów 05:39 - Zielonka 05:42 - Warszawa Wileńska 05:55
 
05:19   KM 10921 KM 10921
R60
Łochów
Tłuszcz 05:19 - Chrzęsne 05:22 - Mokra Wieś 05:24 - Szewnica 05:29 - Urle 05:33 - Barchów 05:35 - Łochów 05:39
 
05:56   KM 11934 KM 11934
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 05:56 - Jasienica Mazowiecka 05:59 - Klembów 06:02 - Dobczyn 06:06 • Wołomin Słoneczna 06:11 - Wołomin 06:13 - Kobyłka 06:17 - Kobyłka Ossów 06:19 - Zielonka 06:22 - Warszawa Wileńska 06:35
 
06:11   KM 93350 KM 93350
R1
Grodzisk Mazowiecki PKP
Tłuszcz 06:11 - Jasienica Mazowiecka 06:14 - Klembów 06:17 - Dobczyn 06:21 • Warszawa Wschodnia 06:58 - Warszawa Stadion 07:01 - Warszawa Powiśle 07:03 - Warszawa Śródmieście PKP 07:06 - Warszawa Zachodnia 07:13 - Grodzisk Mazowiecki PKP 07:47
 
06:24   KM 11936 KM 11936
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 06:24 - Jasienica Mazowiecka 06:27 - Klembów 06:30 - Dobczyn 06:34 • Wołomin Słoneczna 06:40 - Wołomin 06:42 - Kobyłka 06:45 - Kobyłka Ossów 06:48 - Zielonka 06:52 - Warszawa Wileńska 07:05
 
06:40   IC 61170 IC 61170
Białystok
Tłuszcz 06:40 - Łochów 06:52 - Małkinia 07:16 - Czyżew 07:36 - Szepietowo 07:47 - Łapy 08:03 - Białystok 08:22
II/
 
06:45   KM 10923 KM 10923
R60
Małkinia
Tłuszcz 06:45 - Chrzęsne 06:48 - Mokra Wieś 06:50 - Szewnica 06:54 • Urle 06:58 - Barchów 07:01 - Łochów 07:05 - Ostrówek Węgrowski 07:10 - Sadowne Węgrowskie 07:18 - Małkinia 07:33
 
06:48   TLK 17111 TLK 17111
PADEREWSKI
Zielona Góra Główna
Tłuszcz 06:48 - Warszawa Wschodnia 07:13 - Warszawa Centralna 07:20 - Warszawa Zachodnia 07:30 • Sochaczew 08:01 - Łowicz Główny 08:19 - Kutno 08:48 - Gniezno 10:40 - Poznań Główny 11:14 - Zielona Góra Główna 13:50
III/
 
06:56   KM 11760 KM 11760
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 06:56 - Jasienica Mazowiecka 06:59 - Klembów 07:02 - Dobczyn 07:06 • Wołomin Słoneczna 07:11 - Wołomin 07:13 - Kobyłka 07:17 - Kobyłka Ossów 07:19 - Zielonka 07:22 - Warszawa Wileńska 07:35
 
07:16   KM 11938 KM 11938
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 07:16 - Jasienica Mazowiecka 07:19 - Klembów 07:22 - Dobczyn 07:26 • Wołomin Słoneczna 07:31 - Wołomin 07:33 - Kobyłka 07:37 - Kobyłka Ossów 07:39 - Zielonka 07:42 - Warszawa Wileńska 07:55
 
07:39   KM 10925 KM 10925
R60
Łochów
Tłuszcz 07:39 - Chrzęsne 07:42 - Mokra Wieś 07:44 - Szewnica 07:48 - Urle 07:52 - Barchów 07:55 - Łochów 07:59
 
07:46   KM 11764 KM 11764
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 07:46 - Jasienica Mazowiecka 07:49 - Klembów 07:52 - Dobczyn 07:56 • Wołomin Słoneczna 08:01 - Wołomin 08:03 - Kobyłka 08:07 - Kobyłka Ossów 08:09 - Zielonka 08:12 - Warszawa Wileńska 08:25
 
08:13   KM 91653 KM 91653
R61
Ostrołęka
Tłuszcz 08:13 - Jarzębia Łąka 08:16 - Grzegorzewo 08:20 - Mostówka 08:24 • Lucynów 08:28 - Rybienko 08:32 - Wyszków 08:36 - Leszczydół 08:48 - Dalekie 08:53 - Ostrołęka 09:37
 
08:16   KM 11766 KM 11766
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 08:16 - Jasienica Mazowiecka 08:19 - Klembów 08:22 - Dobczyn 08:26 • Wołomin Słoneczna 08:31 - Wołomin 08:33 - Kobyłka 08:37 - Kobyłka Ossów 08:39 - Zielonka 08:42 - Warszawa Wileńska 08:55
 
08:29   TLK 41107 TLK 41107
Grodno
Tłuszcz 08:29 - Grodno 15:10
 
08:29   TLK 41106 TLK 41106
HAŃCZA
Suwałki
Tłuszcz 08:29 - Małkinia 09:04 - Czyżew 09:29 - Szepietowo 09:40 • Łapy 09:58 - Białystok 10:17 - Sokółka 11:26 - Dąbrowa Białostocka 11:51 - Augustów 12:16 - Suwałki 12:40
II/
 
08:38   IC 5610 IC 5610
SŁOWACKI
Jelenia Góra
Tłuszcz 08:38 - Warszawa Wschodnia 09:04 - Warszawa Centralna 09:15 - Warszawa Zachodnia 09:39 • Żyrardów 10:02 - Skierniewice 10:15 - Koluszki 10:35 - Opole Główne 13:02 - Wrocław Główny 13:54 - Jelenia Góra 16:00
III/
 
08:46   KM 11940 KM 11940
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 08:46 - Jasienica Mazowiecka 08:49 - Klembów 08:52 - Dobczyn 08:56 • Wołomin Słoneczna 09:01 - Wołomin 09:03 - Kobyłka 09:07 - Kobyłka Ossów 09:09 - Zielonka 09:12 - Warszawa Wileńska 09:25
 
08:50   KM 10927 KM 10927
R60
Łochów
Tłuszcz 08:50 - Chrzęsne 08:53 - Mokra Wieś 08:56 - Szewnica 09:00 - Urle 09:04 - Barchów 09:07 - Łochów 09:11
 
09:13   KM 91655 KM 91655
R61
Ostrołęka
Tłuszcz 09:13 - Jarzębia Łąka 09:16 - Grzegorzewo 09:20 - Mostówka 09:24 • Lucynów 09:28 - Rybienko 09:32 - Wyszków 09:36 - Leszczydół 09:42 - Dalekie 09:47 - Ostrołęka 10:45
 
09:16   KM 11904 KM 11904
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 09:16 - Jasienica Mazowiecka 09:19 - Klembów 09:22 - Dobczyn 09:26 • Wołomin Słoneczna 09:31 - Wołomin 09:33 - Kobyłka 09:37 - Kobyłka Ossów 09:39 - Zielonka 09:42 - Warszawa Wileńska 09:55
 
09:25   KM 10901 KM 10901
R60
Łochów
Tłuszcz 09:25 - Chrzęsne 09:27 - Mokra Wieś 09:30 - Szewnica 09:34 - Urle 09:38 - Barchów 09:41 - Łochów 09:45
 
09:41   IC 1011 IC 1011
Łódź Fabryczna
Tłuszcz 09:41 - Warszawa Wschodnia 10:06 - Warszawa Centralna 10:15 - Warszawa Zachodnia 10:29 - Żyrardów 10:56 - Skierniewice 11:12 - Koluszki 11:37 - Łódź Widzew 11:51 - Łódź Fabryczna 12:00
III/
 
09:46   KM 11768 KM 11768
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 09:46 - Jasienica Mazowiecka 09:49 - Klembów 09:52 - Dobczyn 09:56 • Wołomin Słoneczna 10:01 - Wołomin 10:03 - Kobyłka 10:07 - Kobyłka Ossów 10:09 - Zielonka 10:12 - Warszawa Wileńska 10:25
 
10:00   KM 10929 KM 10929
R60
Małkinia
Tłuszcz 10:00 - Chrzęsne 10:02 - Mokra Wieś 10:05 - Szewnica 10:09 • Urle 10:13 - Barchów 10:15 - Łochów 10:20 - Ostrówek Węgrowski 10:24 - Sadowne Węgrowskie 10:33 - Małkinia 10:47
 
10:02   KM 91730 KM 91730
RE6
Warszawa Wschodnia
Tłuszcz 10:02 - Wołomin 10:14 - Zielonka 10:21 - Zielonka Bankowa 10:25 - Warszawa Mokry Ług 10:29 - Warszawa Rembertów 10:38 - Warszawa Wschodnia 10:47
 
10:21   KM 11942 KM 11942
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 10:21 - Jasienica Mazowiecka 10:24 - Klembów 10:27 - Dobczyn 10:31 • Wołomin Słoneczna 10:36 - Wołomin 10:38 - Kobyłka 10:42 - Kobyłka Ossów 10:44 - Zielonka 10:47 - Warszawa Wileńska 11:00
 
10:33   TLK 10110 TLK 10110
PODLASIAK
Warszawa Zachodnia
Tłuszcz 10:33 - Warszawa Wschodnia 11:00 - Warszawa Centralna 11:10 - Warszawa Zachodnia 11:19
III/
 
10:46   KM 11770 KM 11770
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 10:46 - Jasienica Mazowiecka 10:49 - Klembów 10:52 - Dobczyn 10:56 • Wołomin Słoneczna 11:01 - Wołomin 11:03 - Kobyłka 11:07 - Kobyłka Ossów 11:09 - Zielonka 11:12 - Warszawa Wileńska 11:25
 
11:14   KM 91657 KM 91657
R61
Ostrołęka
Tłuszcz 11:14 - Jarzębia Łąka 11:17 - Grzegorzewo 11:21 - Mostówka 11:25 • Lucynów 11:29 - Rybienko 11:33 - Wyszków 11:37 - Leszczydół 11:43 - Dalekie 11:48 - Ostrołęka 12:44
 
11:16   KM 11944 KM 11944
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 11:16 - Jasienica Mazowiecka 11:19 - Klembów 11:22 - Dobczyn 11:26 • Wołomin Słoneczna 11:31 - Wołomin 11:33 - Kobyłka 11:37 - Kobyłka Ossów 11:39 - Zielonka 11:42 - Warszawa Wileńska 11:55
 
11:19   TLK 35106 TLK 35106
BRANICKI
Gdynia Główna
Tłuszcz 11:19 - Małkinia 11:54 - Czyżew 12:17 - Szepietowo 12:28 • Tczew 19:28 - Gdańsk Główny 19:55 - Gdańsk Wrzeszcz 20:03 - Gdańsk Oliwa 20:08 - Sopot 20:13 - Gdynia Główna 20:23
II/
 
11:39   KM 10903 KM 10903
R60
Łochów
Tłuszcz 11:39 - Chrzęsne 11:41 - Mokra Wieś 11:44 - Szewnica 11:48 - Urle 11:52 - Barchów 11:55 - Łochów 11:59
 
11:48   KM 11946 KM 11946
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 11:48 - Jasienica Mazowiecka 11:50 - Klembów 11:54 - Dobczyn 11:57 • Wołomin Słoneczna 12:03 - Wołomin 12:05 - Kobyłka 12:08 - Kobyłka Ossów 12:11 - Zielonka 12:14 - Warszawa Wileńska 12:26
 
12:16   KM 11772 KM 11772
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 12:16 - Jasienica Mazowiecka 12:19 - Klembów 12:22 - Dobczyn 12:26 • Wołomin Słoneczna 12:31 - Wołomin 12:33 - Kobyłka 12:37 - Kobyłka Ossów 12:39 - Zielonka 12:42 - Warszawa Wileńska 12:55
 
12:24   KM 10931 KM 10931
R60
Małkinia
Tłuszcz 12:24 - Chrzęsne 12:26 - Mokra Wieś 12:29 - Szewnica 12:33 • Urle 12:37 - Barchów 12:39 - Łochów 12:43 - Ostrówek Węgrowski 12:48 - Sadowne Węgrowskie 12:56 - Małkinia 13:11
 
12:33   IC 1613 IC 1613
Jelenia Góra
Tłuszcz 12:33 - Warszawa Wschodnia 12:59 - Warszawa Centralna 13:10 - Warszawa Zachodnia 13:24 • Żyrardów 13:46 - Skierniewice 13:59 - Koluszki 14:19 - Łódź Widzew 14:31 - Wrocław Główny 18:34 - Jelenia Góra 22:03
III/
 
12:46   KM 11774 KM 11774
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 12:46 - Jasienica Mazowiecka 12:49 - Klembów 12:52 - Dobczyn 12:56 • Wołomin Słoneczna 13:01 - Wołomin 13:03 - Kobyłka 13:07 - Kobyłka Ossów 13:09 - Zielonka 13:12 - Warszawa Wileńska 13:25
 
13:16   KM 11906 KM 11906
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 13:16 - Jasienica Mazowiecka 13:19 - Klembów 13:22 - Dobczyn 13:26 • Wołomin Słoneczna 13:31 - Wołomin 13:33 - Kobyłka 13:37 - Kobyłka Ossów 13:39 - Zielonka 13:42 - Warszawa Wileńska 13:55
 
13:30   KM 10933 KM 10933
R60
Łochów
Tłuszcz 13:30 - Chrzęsne 13:32 - Mokra Wieś 13:35 - Szewnica 13:39 - Urle 13:43 - Barchów 13:45 - Łochów 13:49
 
13:46   KM 11776 KM 11776
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 13:46 - Jasienica Mazowiecka 13:49 - Klembów 13:52 - Dobczyn 13:56 • Wołomin Słoneczna 14:01 - Wołomin 14:03 - Kobyłka 14:07 - Kobyłka Ossów 14:09 - Zielonka 14:12 - Warszawa Wileńska 14:25
 
13:50   IC 7112 IC 7112
KONOPNICKA
Białystok
Tłuszcz 13:50 - Łochów 14:01 - Ostrówek Węgrowski 14:06 - Topór 14:11 • Sadowne Węgrowskie 14:16 - Małkinia 14:31 - Czyżew 14:51 - Szepietowo 15:02 - Łapy 15:17 - Białystok 15:35
II/
 
13:54   KM 15700 KM 15700
RE91
Sierpc
Tłuszcz 13:54 - Krusze 13:58 - Radzymin 14:08 - Dąbkowizna 14:13 • Legionowo Piaski 14:26 - Legionowo Przystanek 14:30 - Nowy Dwór Mazowiecki 14:39 - Modlin 14:44 - Nasielsk 14:55 - Sierpc 16:50
 
14:19   KM 10935 KM 10935
R60
Małkinia
Tłuszcz 14:19 - Chrzęsne 14:21 - Mokra Wieś 14:24 - Szewnica 14:28 • Urle 14:32 - Barchów 14:34 - Łochów 14:38 - Ostrówek Węgrowski 14:43 - Sadowne Węgrowskie 14:51 - Małkinia 15:06
 
14:20   KM 11948 KM 11948
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 14:20 - Jasienica Mazowiecka 14:23 - Klembów 14:27 - Dobczyn 14:30 • Wołomin Słoneczna 14:36 - Wołomin 14:38 - Kobyłka 14:41 - Kobyłka Ossów 14:44 - Zielonka 14:47 - Warszawa Wileńska 15:00
 
14:28   KM 91659 KM 91659
R61
Ostrołęka
Tłuszcz 14:28 - Jarzębia Łąka 14:31 - Grzegorzewo 14:35 - Mostówka 14:39 • Lucynów 14:43 - Rybienko 14:47 - Wyszków 14:51 - Leszczydół 14:57 - Dalekie 15:02 - Ostrołęka 15:46
 
14:46   KM 11778 KM 11778
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 14:46 - Jasienica Mazowiecka 14:49 - Klembów 14:52 - Dobczyn 14:56 • Wołomin Słoneczna 15:01 - Wołomin 15:03 - Kobyłka 15:07 - Kobyłka Ossów 15:09 - Zielonka 15:12 - Warszawa Wileńska 15:25
 
15:13   KM 91661 KM 91661
R61
Ostrołęka
Tłuszcz 15:13 - Jarzębia Łąka 15:16 - Grzegorzewo 15:20 - Mostówka 15:24 • Lucynów 15:28 - Rybienko 15:32 - Wyszków 15:36 - Leszczydół 15:46 - Dalekie 15:51 - Ostrołęka 16:35
 
15:26   KM 11950 KM 11950
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 15:26 - Jasienica Mazowiecka 15:29 - Klembów 15:32 - Dobczyn 15:36 • Wołomin Słoneczna 15:41 - Wołomin 15:43 - Kobyłka 15:47 - Kobyłka Ossów 15:49 - Zielonka 15:52 - Warszawa Wileńska 16:05
 
15:33   KM 10937 KM 10937
R60
Łochów
Tłuszcz 15:33 - Chrzęsne 15:36 - Mokra Wieś 15:38 - Szewnica 15:42 - Urle 15:47 - Barchów 15:49 - Łochów 15:53
 
15:51   IC 6114 IC 6114
MICKIEWICZ
Białystok
Tłuszcz 15:51 - Łochów 16:06 - Ostrówek Węgrowski 16:11 - Topór 16:16 • Sadowne Węgrowskie 16:21 - Małkinia 16:36 - Czyżew 16:54 - Szepietowo 17:04 - Łapy 17:20 - Białystok 17:38
II/
 
15:56   KM 11782 KM 11782
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 15:56 - Jasienica Mazowiecka 15:59 - Klembów 16:02 - Dobczyn 16:06 • Wołomin Słoneczna 16:11 - Wołomin 16:13 - Kobyłka 16:17 - Kobyłka Ossów 16:19 - Zielonka 16:22 - Warszawa Wileńska 16:35
 
16:08   KM 11952 KM 11952
R60
Warszawa Wileńska
Tłuszcz 16:08 - Jasienica Mazowiecka 16:11 - Klembów 16:14 - Dobczyn 16:18 • Wołomin Słoneczna 16:23 - Wołomin 16:25 - Kobyłka 16:29 - Kobyłka Ossów 16:31 - Zielonka 16:34 - Warszawa Wileńska 16:47
 
16:25   IC 1005 IC 1005
Białystok
Tłuszcz 16:25 - Łochów 16:37 - Małkinia 17:01 - Czyżew 17:22 - Szepietowo 17:34 - Łapy 17:54 - Białystok 18:15
II/
 
16:26   TLK 53106 TLK 53106
BRANICKI
Kraków Główny
Tłuszcz 16:26 - Warszawa Wschodnia 16:56 - Warszawa Centralna 17:05 - Warszawa Zachodnia 17:30 - Opoczno Południe 19:07 - Włoszczowa Północ 19:43 - Miechów 20:26 - Kraków Główny 21:18
III/
 
      Do tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje.przystanki, następnie tylko najważniejsze.  

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 10.12.17 do 14.12.19.
Baza danych © 2018 PKP Informatyka; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7q  © 2018 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 14.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.