DP
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Wąbrzeźno
Rozkład jazdy: 14.12.18, Przyjazdy 00:00 aktualnie


Przyjazdy

(00:00 - 23:59)

Czas Kurs Z kierunku Peron/stacja/przystanek
04:25 R 50490 R 50490
Jabłonowo Pomorskie
Jabłonowo Pomorskie 04:11 - Książki 04:18 - Wąbrzeźno 04:25
I/2
 
04:55 R 50480 R 50480
Jabłonowo Pomorskie
Jabłonowo Pomorskie 04:42 - Książki 04:49 - Wąbrzeźno 04:55
I/2
 
06:04 R 50482 R 50482
Jabłonowo Pomorskie
Jabłonowo Pomorskie 05:52 - Książki 05:58 - Wąbrzeźno 06:04
I/2
 
07:01 R 90250 R 90250
Iława Główna
Iława Główna 06:19 - Jamielnik 06:25 - Biskupiec Pomorski 06:31 - Lipinki 06:36 - Ostrowite koło Jabłonowa 06:40 - Jabłonowo Pomorskie 06:48 - Książki 06:55 - Wąbrzeźno 07:01
I/2
 
07:05 R 50449 R 50449
Bydgoszcz Główna
Bydgoszcz Główna 05:35 - Bydgoszcz Leśna 05:40 - Bydgoszcz Wschód 05:46 - Toruń Główny 06:25 - Toruń Miasto 06:28 - Toruń Wschodni 06:33 • Rychnowo Wielkie 06:51 - Kowalewo Pomorskie 06:55 - Zieleń 07:00 - Wąbrzeźno 07:05
II/1
 
07:58 R 90221 R 90221
Bydgoszcz Główna
Bydgoszcz Główna 06:32 - Bydgoszcz Leśna 06:37 - Bydgoszcz Wschód 06:43 - Toruń Główny 07:19 - Toruń Miasto 07:22 - Toruń Wschodni 07:26 • Rychnowo Wielkie 07:44 - Kowalewo Pomorskie 07:48 - Zieleń 07:53 - Wąbrzeźno 07:58
II/1
 
08:03 R 90240 R 90240
Olsztyn Główny
Olsztyn Główny 06:13 - Olsztyn Zachodni 06:16 - Olsztyn Dajtki 06:19 - Unieszewo 06:28 - Ostróda 06:51 - Iława Główna 07:17 • Ostrowite koło Jabłonowa 07:41 - Jabłonowo Pomorskie 07:50 - Książki 07:57 - Wąbrzeźno 08:03
I/2
 
08:31 TLK 57104 TLK 57104
JEZIORAK
Olsztyn Główny
Olsztyn Główny 07:07 - Olsztyn Zachodni 07:11 - Ostróda 07:35 - Iława Główna 07:56 - Jabłonowo Pomorskie 08:19 - Wąbrzeźno 08:31
I/
 
08:35 TLK 75100 TLK 75100
DRWĘCA
Poznań Główny
Poznań Główny 06:24 - Gniezno 06:54 - Mogilno 07:13 - Inowrocław 07:30 - Toruń Główny 08:02 - Toruń Miasto 08:06 - Toruń Wschodni 08:10 - Kowalewo Pomorskie 08:26 - Wąbrzeźno 08:35
II/
 
09:57 R 50484 R 50484
Jabłonowo Pomorskie
Jabłonowo Pomorskie 09:45 - Książki 09:51 - Wąbrzeźno 09:57
I/2
 
11:03
Olsztyn Główny
Olsztyn Główny 09:37 - Olsztyn Zachodni 09:41 - Ostróda 10:07 - Iława Główna 10:28 - Jabłonowo Pomorskie 10:51 - Wąbrzeźno 11:03
I/
 
12:00 R 90223 R 90223
Bydgoszcz Główna
Bydgoszcz Główna 10:33 - Bydgoszcz Leśna 10:38 - Bydgoszcz Wschód 10:44 - Toruń Główny 11:21 - Toruń Miasto 11:24 - Toruń Wschodni 11:28 • Rychnowo Wielkie 11:46 - Kowalewo Pomorskie 11:50 - Zieleń 11:56 - Wąbrzeźno 12:00
II/1
 
12:03 R 90242 R 90242
Olsztyn Główny
Olsztyn Główny 10:16 - Olsztyn Zachodni 10:19 - Olsztyn Dajtki 10:22 - Unieszewo 10:31 - Ostróda 10:53 - Iława Główna 11:20 • Ostrowite koło Jabłonowa 11:42 - Jabłonowo Pomorskie 11:50 - Książki 11:57 - Wąbrzeźno 12:03
I/2
 
13:17 TLK 61104 TLK 61104
MAMRY
Wrocław Główny
Wrocław Główny 08:31 - Wrocław Mikołajów 08:37 - Leszno 09:55 - Poznań Główny 11:10 - Gniezno 11:41 - Toruń Główny 12:43 • Toruń Miasto 12:47 - Toruń Wschodni 12:51 - Kowalewo Pomorskie 13:08 - Wąbrzeźno 13:17
II/
 
14:30 R 50455 R 50455
Bydgoszcz Główna
Bydgoszcz Główna 13:06 - Bydgoszcz Leśna 13:11 - Bydgoszcz Wschód 13:17 - Toruń Główny 13:52 - Toruń Miasto 13:55 - Toruń Wschodni 13:59 • Rychnowo Wielkie 14:16 - Kowalewo Pomorskie 14:20 - Zieleń 14:25 - Wąbrzeźno 14:30
II/1
 
14:55 R 90225 R 90225
Bydgoszcz Główna
Bydgoszcz Główna 13:29 - Bydgoszcz Leśna 13:34 - Bydgoszcz Wschód 13:40 - Toruń Główny 14:16 - Toruń Miasto 14:20 - Toruń Wschodni 14:23 • Rychnowo Wielkie 14:41 - Kowalewo Pomorskie 14:45 - Zieleń 14:51 - Wąbrzeźno 14:55
II/1
 
14:58 TLK 14105 TLK 14105
Białystok
Białystok 09:31 - Białystok Starosielce 09:39 - Mońki 10:09 - Ełk 10:56 - Olsztyn Główny 13:30 - Olsztyn Zachodni 13:34 • Ostróda 13:59 - Iława Główna 14:20 - Jabłonowo Pomorskie 14:45 - Wąbrzeźno 14:58
I/
 
15:52 R 50488 R 50488
Jabłonowo Pomorskie
Jabłonowo Pomorskie 15:39 - Książki 15:46 - Wąbrzeźno 15:52
I/2
 
16:01 R 90227 R 90227
Bydgoszcz Główna
Bydgoszcz Główna 14:34 - Bydgoszcz Leśna 14:39 - Bydgoszcz Wschód 14:45 - Toruń Główny 15:21 - Toruń Miasto 15:24 - Toruń Wschodni 15:28 • Rychnowo Wielkie 15:46 - Kowalewo Pomorskie 15:50 - Zieleń 15:56 - Wąbrzeźno 16:01
II/1
 
16:44 TLK 35104 TLK 35104
UKIEL
Kraków Płaszów
Kraków Płaszów 09:21 - Miechów 10:01 - Lubliniec 11:30 - Poznań Główny 14:35 - Gniezno 15:06 - Toruń Główny 16:08 • Toruń Miasto 16:13 - Toruń Wschodni 16:18 - Kowalewo Pomorskie 16:35 - Wąbrzeźno 16:44
II/
 
16:44
Zielona Góra Główna
Zielona Góra Główna 12:30 - Zbąszynek 13:20 - Poznań Główny 14:35 - Gniezno 15:06 - Inowrocław 15:43 - Toruń Główny 16:08 • Toruń Miasto 16:13 - Toruń Wschodni 16:18 - Kowalewo Pomorskie 16:35 - Wąbrzeźno 16:44
II/
 
17:07 R 50457 R 50457
Bydgoszcz Główna
Bydgoszcz Główna 15:35 - Bydgoszcz Leśna 15:40 - Bydgoszcz Wschód 15:46 - Toruń Główny 16:26 - Toruń Miasto 16:29 - Toruń Wschodni 16:33 • Rychnowo Wielkie 16:52 - Kowalewo Pomorskie 16:56 - Zieleń 17:02 - Wąbrzeźno 17:07
II/1
 
17:53 R 90244 R 90244
Olsztyn Główny
Olsztyn Główny 15:53 - Olsztyn Zachodni 15:56 - Unieszewo 16:06 - Biesal 16:12 - Ostróda 16:28 - Iława Główna 16:54 • Ostrowite koło Jabłonowa 17:16 - Jabłonowo Pomorskie 17:40 - Książki 17:47 - Wąbrzeźno 17:53
I/2
 
18:13 R 85429 R 85429
Piła Główna
Piła Główna 14:55 - Bydgoszcz Główna 16:38 - Bydgoszcz Leśna 16:43 - Toruń Główny 17:31 - Toruń Miasto 17:34 - Toruń Wschodni 17:38 • Rychnowo Wielkie 17:57 - Kowalewo Pomorskie 18:02 - Zieleń 18:08 - Wąbrzeźno 18:13
II/1
 
19:10 TLK 57100 TLK 57100
DRWĘCA
Olsztyn Główny
Olsztyn Główny 17:46 - Olsztyn Zachodni 17:50 - Ostróda 18:16 - Iława Główna 18:36 - Jabłonowo Pomorskie 18:58 - Wąbrzeźno 19:10
I/
 
19:52 R 55461 R 55461
Bydgoszcz Główna
Bydgoszcz Główna 18:28 - Bydgoszcz Leśna 18:33 - Bydgoszcz Wschód 18:39 - Toruń Główny 19:14 - Toruń Miasto 19:17 - Toruń Wschodni 19:21 • Rychnowo Wielkie 19:38 - Kowalewo Pomorskie 19:42 - Zieleń 19:47 - Wąbrzeźno 19:52
II/1
 
20:08 TLK 75104 TLK 75104
JEZIORAK
Poznań Główny
Poznań Główny 17:47 - Gniezno 18:19 - Mogilno 18:38 - Inowrocław 18:59 - Toruń Główny 19:34 - Toruń Miasto 19:38 - Toruń Wschodni 19:42 - Kowalewo Pomorskie 19:59 - Wąbrzeźno 20:08
II/
 
20:36 R 90210 R 90210
Olsztyn Główny
Olsztyn Główny 18:43 - Olsztyn Zachodni 18:46 - Olsztyn Dajtki 18:49 - Unieszewo 18:58 - Ostróda 19:20 - Iława Główna 19:45 • Ostrowite koło Jabłonowa 20:08 - Jabłonowo Pomorskie 20:23 - Książki 20:30 - Wąbrzeźno 20:36
I/2
 
23:09 R 55573 R 55573
Toruń Główny
Toruń Główny 22:30 - Toruń Miasto 22:33 - Toruń Wschodni 22:37 - Papowo Toruńskie 22:45 - Turzno 22:49 - Kamionki Jezioro 22:52 • Rychnowo Wielkie 22:55 - Kowalewo Pomorskie 22:59 - Zieleń 23:04 - Wąbrzeźno 23:09
II/1
 
    Od tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje/przystanki, wcześniej tylko najważniejsze.  

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 10.12.17 do 14.12.19.
Baza danych © 2018 PKP Informatyka; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7q  © 2018 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 14.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.