DP
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Wrocław Główny (Informacje ogólne)
Rozkład jazdy: 17.01.18, Odjazdy 12:52 aktualnie


Odjazdy

(12:52 - 13:42)

Czas Kurs W kierunku Peron/stacja/przystanek/
12:52 KD 69953 KD 69953
Trzebnica
Wrocław Główny 12:52 - Wrocław Mikołajów 12:57 - Wrocław Nadodrze 13:02 - Wrocław Sołtysowice 13:07 • Wrocław Psie Pole 13:11 - Wrocław Zakrzów 13:13 - Wrocław Pawłowice 13:16 - Ramiszów 13:19 - Pasikurowice 13:21 - Trzebnica 13:36
 
13:00 IC 84102 IC 84102
SZKUNER
Katowice
Wrocław Główny 13:00 - Oława 13:17 - Brzeg 13:28 - Opole Główne 13:54 - Strzelce Opolskie 14:21 - Gliwice 14:51 - Zabrze 15:01 - Katowice 15:18
 
13:00
Katowice
Wrocław Główny 13:00 - Oława 13:17 - Brzeg 13:28 - Opole Główne 13:54 - Strzelce Opolskie 14:21 - Gliwice 14:51 - Zabrze 15:01 - Katowice 15:18
 
13:00 KD 69275 KD 69275
Szklarska Poręba Górna
Wrocław Główny 13:00 - Wrocław Grabiszyn 13:05 - Wrocław Zachodni 13:08 - Smolec 13:12 • Jaworzyna Śląska 13:40 - Świebodzice 13:48 - Wałbrzych Miasto 14:05 - Wałbrzych Główny 14:17 - Jelenia Góra 15:07 - Szklarska Poręba Górna 16:16
 
13:00 Bus 42153 Bus 42153
Berlin Hbf (Europaplatz)
Wrocław Dworzec PKS 13:00 - Berlin-Schönefeld Flughafen Terminal 16:35 - Berlin Südkreuz (Bus) 16:55 - Berlin Hbf (Europaplatz) 17:15
Wrocław Dworzec PKS
13:21 KD 67357 KD 67357
WITELON
Leszno Górne
Wrocław Główny 13:21 - Wrocław Muchobór 13:27 - Wrocław Nowy Dwór 13:30 - Wrocław Leśnica 13:35 • Miękinia 13:42 - Środa Śląska 13:49 - Malczyce 13:56 - Legnica 14:11 - Miłkowice 14:25 - Leszno Górne 15:02
 
13:22 KD 69769 KD 69769
Wrocław Wojnów
Wrocław Główny 13:22 - Wrocław Mikołajów 13:27 - Wrocław Nadodrze 13:32 - Wrocław Sołtysowice 13:37 - Wrocław Kowale 13:41 - Wrocław Swojczyce 13:45 - Wrocław Wojnów 13:51
 
13:29 R 67535 R 67535
Kalisz
Wrocław Główny 13:29 - Wrocław Mikołajów 13:34 - Wrocław Nadodrze 13:39 - Wrocław Sołtysowice 13:44 • Wrocław Psie Pole 13:47 - Długołęka 13:52 - Borowa Oleśnicka 13:57 - Oleśnica Rataje 14:15 - Ostrów Wielkopolski 15:32 - Kalisz 16:00
 
13:37 KD 69667 KD 69667
Rawicz
Wrocław Główny 13:37 - Wrocław Mikołajów 13:42 - Wrocław Popowice 13:44 - Wrocław Różanka 13:47 • Pęgów 14:03 - Oborniki Śląskie 14:08 - Osola 14:12 - Skokowa 14:16 - Żmigród 14:23 - Rawicz 14:37
 
13:42 IC 3810 IC 3810
MATEJKO
Świnoujście
Wrocław Główny 13:42 - Wrocław Mikołajów 13:47 - Oborniki Śląskie 14:03 - Żmigród 14:17 • Poznań Główny 15:55 - Krzyż 16:57 - Stargard 17:59 - Szczecin Dąbie 18:16 - Szczecin Główny 18:31 - Świnoujście 20:06
 
    Do tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje.przystanki, następnie tylko najważniejsze.  

Wrocław Główny - Informacje ogólne

Następujące stacje/przystanki są zawarte w tym widoku:
- Wrocław Dworzec PKS
- Wrocław Główny
 

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 11.12.16 do 08.12.18.
Baza danych © 2018 PKP Informatyka; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7q  © 2018 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.