DP

Statystyki opóźnień i odwołań pociągów

Lista pociągów Dane historyczne Dane historyczne-Pociąg
 Opóźnienia Kategoria:
Aktualnie Maksym. Następna stacja Odjazd/Przyjazd Data Pociąg Źródło
30 43 Pilawa prz. 09:02 11.03.2015 KM 12400  
28 40 Siedlce prz. 09:04 11.03.2015 KM 19849  
12 14 Sukowice odj. 09:20 11.03.2015 KM 12582  
9 12 Misk Maz. Anielina odj. 09:22 11.03.2015 KM 19851  
7 8 Murowana Goślina odj. 09:24 11.03.2015 KW 77628  
6 6 Cisie prz. 09:27 11.03.2015 KM 19809  
6 10 Polanica Zdrój prz. 09:29 11.03.2015 KD 69340  
6 9 Wrocaw Gówny prz. 09:29 11.03.2015 KD 69826  
6 7 Mościsko Dzierż. prz. 09:29 11.03.2015 KD 69853  
5 8 Warszawa Wschodnia odj. 09:26 11.03.2015 KM 91804  
5 5 Wabrzych Miasto prz. 09:30 11.03.2015 KD 69830  
4 6 Pozna Gówny prz. 09:27 11.03.2015 KW 79632  
3 3 Gostynin prz. 09:30 11.03.2015 KM 15343  
3 4 Warszawa Goąbki odj. 09:28 11.03.2015 KM 91408  
3 13 Mysaków odj. 09:28 11.03.2015 KM 98400  
3 5 Bolesawiec odj. 09:29 11.03.2015 KD 69565  
3 4 Porażyn prz. 09:31 11.03.2015 KW 79434  
2 4 Wejherowo Nanice prz. 09:33 11.03.2015 SKM58827  
2 3 Warszawa Rakowiec odj. 09:29 11.03.2015 KM 12616  
2 3 Warszawa Wschodnia prz. 09:24 11.03.2015 KM 21616  
2 3 Warszawa Ochota prz. 09:31 11.03.2015 KM 21690  
2 17 Warszawa Zachodnia prz. 09:24 11.03.2015 KM 91232  
2 3 Garbatka Letnisko prz. 09:30 11.03.2015 KM 29359  
2 5 Leszno prz. 09:22 11.03.2015 KW 79815  
1 4 Lubanie prz. 09:35 11.03.2015 AR 15403  
1 1 Potgowo odj. 09:31 11.03.2015 SKM58825  
1 1 Stronno odj. 09:31 11.03.2015 AR 55374  
1 1 Konojady prz. 09:31 11.03.2015 AR 55391  
1 1 Bursztynowo odj. 09:31 11.03.2015 AR 55842  
1 1 Gdynia Cisowa prz. 09:22 11.03.2015 SKM95423  
1 1 Gdynia Cisowa prz. 09:30 11.03.2015 SKM95425  
1 1 Gdask Żabianka-AWFiS odj. 09:31 11.03.2015 SKM95609  
1 1 Gdynia Wzg. Maksym. prz. 09:31 11.03.2015 SKM95731  
1 1 Rumia odj. 09:34 11.03.2015 SKM95729  
1 2 Luzino odj. 09:30 11.03.2015 SKM97812  
1 5 Lesiów prz. 09:31 11.03.2015 KM 12580  
1 1 Brody Warszawskie prz. 09:32 11.03.2015 KM 15319  
1 1 Zalesie Górne odj. 09:31 11.03.2015 KM 21618  
1 1 Strzyżyna prz. 09:33 11.03.2015 KM 21620  
1 3 Warszawa Wschodnia prz. 09:31 11.03.2015 KM 21708  
1 2 Pochocin prz. 09:32 11.03.2015 KM 19442  
1 1 Warszawa Anin odj. 09:31 11.03.2015 KM 19513  
1 1 Zielonka prz. 09:34 11.03.2015 KM 19753  
1 4 Jaktorów prz. 09:34 11.03.2015 KM 19960  
1 1 Brody Warszawskie odj. 09:30 11.03.2015 KM 51606  
1 3 Warszawa Toruska prz. 09:35 11.03.2015 KM 51660  
1 1 wider odj. 09:31 11.03.2015 KM 91514  
1 1 Zabieżki prz. 09:32 11.03.2015 KM 91556  
1 1 Siedlce Zachodnie prz. 09:32 11.03.2015 KM 91852  
1 1 Brwinów odj. 09:30 11.03.2015 KM 91964  
1 1 Baboszewo prz. 09:32 11.03.2015 KM 95973  
1 5 Pogorzel Warszawska odj. 09:30 11.03.2015 KM 98550  
1 1 Ruda Wielka prz. 09:33 11.03.2015 KM 29457  
1 1 Wgliniec prz. 09:38 11.03.2015 KD 69539  
1 2 Jelenia Góra Zach. odj. 09:31 11.03.2015 KD 69865  
1 2 Pozna Dbiec prz. 09:31 11.03.2015 KW 77329  
1 2 Podstolice prz. 09:32 11.03.2015 KW 79353  
1 1 Biskupice Wlkp. odj. 09:30 11.03.2015 KW 79928  
0 1 Laskowice Pomorskie prz. 09:35 11.03.2015 AR 55085  
0 2 Bydgoszcz Gówna prz. 09:28 11.03.2015 AR 55379  
0 1 Kornatowo prz. 09:34 11.03.2015 AR 55386  
0 2 Kornatowo prz. 09:34 11.03.2015 AR 59705  
0 1 Gdynia Grabówek prz. 09:32 11.03.2015 SKM95607  
0 1 Gdask Stocznia prz. 09:32 11.03.2015 SKM95733  
0 1 Gdask Politechnika odj. 09:31 11.03.2015 SKM97414  
0 1 Sopot Wyścigi odj. 09:31 11.03.2015 SKM97732  
0 1 Gdynia Gówna odj. 09:31 11.03.2015 SKM97734  
0 1 Gdynia Cisowa prz. 09:32 11.03.2015 SKM97736  
0 4 Warszawa Zach. per.8 prz. 09:32 11.03.2015 KM 51302  
0 1 Biaki Siedleckie prz. 09:32 11.03.2015 KM 10461  
0 1 Warszawa Wileska prz. 09:34 11.03.2015 KM 10758  
0 1 Patków prz. 09:33 11.03.2015 KM 11048  
0 1 Warszawa Gdaska prz. 09:34 11.03.2015 KM 15323  
0 1 Warszawa ródm. (PKP) odj. 09:32 11.03.2015 KM 19853  
0 1 Gostynin odj. 09:34 11.03.2015 KM 51342  
0 2 Warszawa Zachodnia prz. 09:33 11.03.2015 KM 91448  
0 1 Jarzbia ąka prz. 09:35 11.03.2015 KM 91655  
0 1 Dobczyn prz. 09:33 11.03.2015 KM 91752  
0 1 Sulejówek Miosna prz. 09:32 11.03.2015 KM 91850  
0 1 Czachówek Wsch. prz. 09:36 11.03.2015 KM 91906  
0 3 Dblin prz. 09:22 11.03.2015 KM 29306  
0 3 Przysucha prz. 09:36 11.03.2015 KM 29510  
0 4 Nowogród Osiedle prz. 09:33 11.03.2015 KD 67623  
0 1 Malczyce prz. 09:42 11.03.2015 KD 76304  
0 1 Przybyowice prz. 09:32 11.03.2015 KD 69344  
0 1 Rybnica prz. 09:34 11.03.2015 KD 69509  
0 3 Wrocaw Żerniki prz. 09:33 11.03.2015 KD 69536  
0 3 Jaworzyna ląska odj. 09:32 11.03.2015 KD 69828  
0 1 Jelenia Góra odj. 09:49 11.03.2015 KD 69832  
0 2 Leszno prz. 09:36 11.03.2015 KW 77418  
0 3 Gniezno prz. 09:32 11.03.2015 KW 77924  
0 1 Roszkowo Wągrowieck. prz. 09:34 11.03.2015 KW 79634  
 Pokaż pociągi odwołane
Brak odwołań pociągów
» Odśwież

Znacznik czasu przetworzenia danych: 09:31 11.03.2015  Znacznik czasu danych: 09:31 11.03.2015